resim yok
08 Mayıs 2013 - 00:00

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki'de ayrılık var!

 

Kanal D'de Salı akşamları 20.00'da ekranlara gelen, başrollerinde Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Muhammet Uzuner gibi isimlerin bulunduğu Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde ayrılık yaşandı.

 

Ekrem'den veda!

Dizide Hakan'ın babasını canlandıran ve Ekrem Tatlıoğlu karakterini canlandıran Osman Alkaş diziye veda etti.

Dizide uzun süredir hasta durumunda olan Ekrem Tatlıoğlu gözlerini kapamadan hayatını kaybetti. Olayın videosunu yazımızın devamında izleyebilirsiniz.

 

120. bölüm son!

Öyle Bir Geçer Zaman ki, 6 bölüm sonra yani 120. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Dizide bu hafta neler yaşandı?

İşte bu haftanın kısa özeti:

Tuğrul’u bir kez elinden kaçıran Mete, ikinci kez aynı hataya düşmemek için işi sağlama alır. Cemile’nin tüm ısrarlarına rağmen pavyonda çalışmaya gider. Tuğrul’a beklenmedik darbe indiren Arif’in mutluluğu kısa sürer. Tuğrul gözünü kurtarmak için ameliyata alınırken, Arif onun adamları tarafından fena dövülür ve komaya girer. Soner’in evlenme teklifini kabul eden Bahar çok mutludur. Uygun bir zamanda ikisi de bu müjdeli haberi Deniz’e söyleme konusunda anlaşırlar. Fakat Deniz’den hiç ummadıkları bir tepki alırlar. İkisi de bu sorun karşısında ne yapacaklarını bilemezken, onlara yardım Cemile’den gelir.
[reklam]
Hâlâ Mete’yi düşünen Ayça’yı, ağabeyi ile yakınlaştırmayı isteyen Osman, ikisini bir araya getirecek bir plan yapar. Fakat bu plan umduğundan daha farklı gelişir. Hakan’a haksızlık yaptığını fark eden Berrin, onunla konuşmaya gider ve babasının tüm mirasını ona bıraktığını öğrenir. Bunu öğrenen bir tek o değildir. Carolin de bu haberi alır almaz soluğu Hakan’ın evinde alır.

Pavyonda garsonluk yapan Mete istediği bilgiye beklediğinden çabuk ulaşır. Tuğrul’un ameliyatını ve hangi hastanede yattığını öğrenir ve harekete geçer. Arif’i kurtarıp Tuğrul ile hesaplaşmak isteyen Mete, orada onun yerine başkası ile karşılaşır.

Ahmet’in intikamını almak isteyen Hakan ise, babasını zorla konuşturur ve katillerin peşine düşer. Ekrem’den haberi alan Berrin, Soner’den yardım ister. Hepsi çok geç olmadan Hakan’ı durdurmak için yola çıkarlar.
 

Ekrem Tatlıoğlu'nun son dakikaları! Tıkla-izle!

 

 

WILMA ELLES GELİN OLDU! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları