resim yok
12 Nisan 2013 - 00:00

Doksanlar'ın oyuncu kadrosu her geçen gün genişliyor!

 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den transfer

 

Birol Güven'in yeni dizisi Doksanlar'ın kadrosuna Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden tanıdığımız Renan Bilek katıldı.

 

Kadrosu dağılıyor


Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin bu sezon final yapacağı daha önceden açıklamıştı. Sevilen dizinin oyuncuları da yeni projeler için şimdiden anlaşmaya başladılar.

 

Renan Bilek

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Süleyman karakterini canlandıran tiyatro oyuncusu Renan Bilek, Doksanlar dizisinin kadrosuna katıldı.

Doksanlar dizisinin yapımcısı Birol Güven, Renan Bilek'le anlaştıklarını açıkladı.

 

Birol Güven'in konuyla ilgili attığı tweet şöyle:

 Renan Bilek kimdir?

Galatasaray Lisesi mezunudur. Ortaoyuncular'da ve çeşitli filmlerde rol aldı. Bir dönem İzmir'de yaşadı; 2005'te İstanbul'a döndü.Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Soner'in yardımcısı Süleyman rolüyle kadroya katıldı.
[reklam]
Lise yıllarında Leke adlı bir müzik grubuna üyeydi. Grubun dağılmasından sonra, 1998 yılında yine Leke adında bir albüm yaptı.

Yurtsever Cephe'nin mitinglerinde ve Küba Dostluk Derneği'nin düzenlediği dostluk konserinde yaptığı gösterilerde müziğin ötesinde bir meddahlık örneği vermiştir. Renan Bilek dizi çalışmasının yanı sıra "Aramızda Kalsın" adlı tek kişilik gösterisini sergilemektedir.

 

Şimdilik kimler kadroda?

 

Seksenler'in de yapımcısı olan Mint Yapım'ın yeni projesi Doksanlar'ın oyuncu kadrosuna bugüne kadar Hande Soral ve Gamze Özalan'la birlikte, Esra Dermancıoğlu, Müjgan Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy kardeşler, Deniz Oral, Ümit Erdim, Atılay Uluışık, Beste Bereket, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Rasim Öztekin'in kızı Pelin Öztekin de katılmıştı.

 

Doksanlar dizisinin tanıtım videoları burada!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları