resim yok
09 Haziran 2014 - 14:47
Magazin

İşte Özcan'ın son güzeli!

 

İşte yeni gözdesi...

Yeni filmi için kadın oyuncu arayan Özcan Deniz, Karagül dizisindeki ikiz kızlarından Ada'yı canlandıran Ayça Ayşin Turan'ı seçti.

 

Detaylar şöyle:

 

KADIN YILDIZINI BULDU!

Özcan Deniz'in Temmuz ayında çekimlerine başlayacağı yeni filmi için aradığı kadın yıldız belli oldu.

 

İLK İSİM ÖZYILDIZ'DI

Yine kendi yazdı hikâyeyi yönetecek olan Deniz, geçen haftalarda başrol erkek oyuncusunu seçmiş ve Şükrü Özyıldız ile el sıkışmıştı.

 

ROL ALDIĞI DİZİDEN BULDU

Deniz diğer filmlerinde olduğu gibi yine Avşar Film ile çalışacağı yeni projesi için Karagül dizisindeki ikiz kızlarından Ada'yı canlandıran Ayça Ayşin Turan'la çalışmaya karar verdi.

 

ÇOCUK OYUNCU ARIYOR

Oyuncu seçiminde çok titiz davranan Deniz şu günlerde ise Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan'ın çocukluklarını canlandıracak oyuncuları arıyor.[reklam]

Daha önce çektiği filmleri 'Ya Sonra', 'Evim Sensin' ile 'Su ve Ateş' ile gişede başarı kazanan Deniz;

 

''Bu kış bol bol elimde mikrofonla sahnelerde buluştuk. Şimdi mikrofonu bir süreliğine bırakıp kameramı alacağım. Perdede buluşmak üzere'' dedi.

 

KIVANÇ VE ÇAĞATAY'IN YERİNE ŞÜKRÜ

İlk kez sadece yönetmen kimliğiyle sinema seyircisinin karşına çıkmaya hazırlanan Özcan Deniz, jön seçmekte oldukça zorlanmıştı.

 

Başta Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşen ancak olumlu yanıt alamayan Deniz, Çağatay Ulusoy'dan da benzer bir karşılık alınca genç kızların yeni gözdesi Şükrü Özyıldız'la el sıkışmıştı.

 

 

FAHRİYE EVCEN İÇİN KARŞI KARŞIYA GELEN İKİ ÜNLÜ KİM? DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
SESLENDİRME YAPILSIN KIZA SESİ BERBAT KULAK TIRMALIYOR

facebook yorumları