resim yok
20 Şubat 2013 - 00:00

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Şubat'ın 22 Şubat'ta yayınlanacak 21. bölümüne Özgür Çevik konuk oyuncu olarak katılacak.

 

Funda Alp'in senaryosunu kalem aldığı yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı TRT'nin sevilen dizisi Şubat'a bu hafta Özgür Çevik katılıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanmaya başlayan dizide bu hafta ilginç gelişmeler yaşanacak.

 

Şubat'ın 21. Bölüm Özeti

 

Yağmur’a hediye gönderen kişi onu bir yemeğe davet etmiş ve Yağmur bu teklifi kabul etmiştir. Şubat ise bu meçhul kişi hakkında araştırma yapmıştır ve bu kişinin gerçek kimliğine ulaşmıştır.Bu sırada Deli ve Duble bu sır kişinin planı içinde sürüklenmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Arif komiser bir suikasttan kurtulmuştur.

 

Yağmur’un hayatına aniden giren bu gizemli kişi kimdir? Deli ve Duble bu kişinin kendileriyle ilgili planının arkasındaki kişiye ulaşabilecek mi?Arif bu suikastın arkasındaki kişi ya da kişilere ulaşabilecek mi?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları