Paramparça'nın Keriman'ı sosyal medyaya damga vurdu

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın yer aldığı Paramparça'nın en çok konuşulan karakteri Keriman.

resim yok
24 Mart 2015 - 13:44
Magazin

Reyting rekoru kıran Star TV'nin dizisi Paramparça'nın 'kötü kadını' Keriman şimdiden geniş bir hayran kitlesi edindi. Keriman, her hafta gösterdiği performans ile bu dönemin ‘fenomen kötüsü’ olma yolunda hızla ilerliyor.
 
 
 

PARAYI ÇOK SEVİYOR

Dün akşam yayınlanan bölümde Gülseren'in evinden para ve kolye çalan Keriman, hapse girer. Hapiste de pek sevilmeyen ve koğuş ağası tarafından dışlanan Keriman'ın komik halleri güldürdü.
 

"EN SEVDİĞİM SES EURO SESİ"

Parayı çok seven Keriman'ın en çok Euro yani onun deyimiyle 'oyro' sesini sevdiği ve paraları hayranlıkla saydığı bölüm de ekran başındakilere kahkaha attırdı.
 

KERİMAN'IN 'OYRO'LARI

Kötü kadın Keriman'la ilgili birbirinden ilginç caps'lerde sosyal medyada paylaşılıyor.
 
 

üyeler ne diyor?

( 7 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
bu dizi keriman olmasa tamamen baygın şekilde izleyeceğimiz bir yapım olurdu..! herhalde dizinin ortasına gelmeden uyurduk.. adamlar tam olması gibi yapmışlar.. sizde renk yok adamlar ne yapsın..!
tansel_artun
YAPIMCI-SENARiST-YÖNETMEN'e TAVSiYE: KERiMAN KARAKTERiNi GiTTiKÇE KÜÇÜLTMENiZ, ALÇALTMANIZ VE KALiTESiZLESTiRMENiZ, BU GÜZELiM DiZiYi ZEDELiYOR. GEREKSiZ HAPiSHANE SAHNELERi >>> 2.
tansel_artun
2 >> iZLEYiCiYi DiZiDEN SOGUTUYOR. HiKAYEYE HiÇBiR KATKISI OLMAYAN BU HAPiSHANE SAHNELERiNi GÖSTEREREK KALiTEYi DÜSÜRMEK YERiNE, KERiMAN'I TAHLiYE OLUNCAYA KADAR ARADA SIRADA VE GEREKLi OLDUGU >> 3.
tansel_artun
3 >> ZAMANLARDA GÖSTERiN. BU HAPiSHANE SAHNELERiNi MONOTONLUGA RENK KATMAK IÇiN YAPIYORSUNUZ AMA TAM TERSi OLUYOR, BU UCUZ SAHNELER DiZiNiN KALiTESiNi ALÇALTIYOR. ZORLAMALARDAN KAÇININ VE >> 4.
tansel_artun
4 >> DiZiNiN HiKÁYE AKISINI KENDi DOGAL HALiNE BIRAKIN..

facebook yorumları