resim yok
18 Aralık 2012 - 00:00

 

Karadayı, tüm kişilerde 10.35 izlenme oranı ve 24.43 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

 

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları dizinin 17 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan 11. bölümü geceye damgasını vurdu.

 

 

BÖLÜMÜN EN ROMANTİK SAHNELERİ, SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ TERTİBİ OLDU…

Feride’nin doğum gününe katılamayan Mahir’in, dün akşam yayınlanan  bölümde Feride’ye hoş bir sürprizi oldu. Mahir, Feride’yi her zaman yemek yedikleri kır lokantasına çağırdı. “Huysuz ve Tatlı Kadın” şarkısı eşliğinde doğum günü pastası ve çiçek hediye etti. Mahir’in doğum gününü atladığını düşünen Feride, bu sürpriz doğum günü tertibiyle O’nun kendisi için ne kadar değerli olduğunu yeniden fark etti.

 

TURGUT SON KOZUNU OYNADI

Dosyaları çalması için Feride’nin evine hırsız yollayan ve hırsıza Mahir’in nişan yüzüğünü olay yerinde bıraktırarak suçu Mahir’in üstüne yıkmaya çalışan Turgut’un planı ise suya düştü. Soygun saatleri sırasında Mahir Karakol’da ifade verdiği için, bu soygunu onun yapmadığı anlaşıldı. Bu durum karşısında çılgına dönen Savcı Turgut son kozunu oynadı ve Feride’yi devre dışı bırakmak için “Reddi hakim talebi”nde bulunacağını Feride’nin yüzüne karşı söyledi ve gemileri yaktı.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları