Pınar Altuğ krizi!

Pınar krizi!

resim yok
29 Eylül 2014 - 10:24
Magazin

Pınar krizi!

Büyük Pınar Altuğ kavgası!..

Cınemarıne, Kültür Bakanlığı, Bodrum Belediyesi ve MGD'nin desteğiyle düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası, olaylı geçen bir kapanış töreniyle sona erdi.


Bir seyirci 'Çocuklar Duymasın adlı diziniz Türkiye'de örnek teşkil etti' dedi. Diğer bir seyirci ise 'Pınar Altuğ gibi hayatı skandallarla dolu, kocasını aldatmış, 2 koca değiştirmiş birinin rol aldığı proje örnek teşkil edemez' diyerek tepki gösterdi.

 

'PINAR ALTUĞ ÖRNEK OLAMAZ' TARTIŞMASI

Güneş'in haberine göre Bodrum Türk Filmleri Haftası'nın kapanışına Pınar Altuğ tartışması damgasını vurdu.

Kültür Bakanlığı'nın desteğiyle MGD, Cinemarine Sinemaları ve Bodrum Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte yapımcı Türker İnanoğlu'na 100. Yıl Onur Ödülü verildi.[reklam]

BİROL GÜVEN...

Mandra Filozofu filmi gösterilen Birol Güven'e bir seyirci "Çocuklar Duymasın adlı diziniz Türkiye'de örnek teşkil etti" dedi.

 

BEKLENMEDİK ÇIKIŞ!

Diğer bir seyirci ise "Pınar Altuğ gibi hayatı skandallarla dolu, kocasını aldatmış, 2 koca değiştirmiş birinin rol aldığı proje örnek teşkil edemez" diyerek tepki gösterdi.

 

''KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ''

Pınar Altuğ'u geçmişte bu yüzden dizinin kadrosundan çıkarıp yerine Zeynep Tokuş'u alan ardından da tekrar barışan Birol Güven ise;

"Kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Pınar'ın yaptığı iş ilgilendirir" dedi.

 

 

PINAR ALTUĞ'DAN ŞOK AÇIKLAMALAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları