Rectify'nin 3. sezonu olacak mı?

Rectify hayranlarının merakla beklediği onay kararı çıktı!

resim yok
19 Ağustos 2014 - 15:06
İptal - Onay

'Rectify' hayranlarının merakla beklediği onay kararı çıktı!

Dizinin 3. sezonu olacak mı? İşte bunun cevabı artık belli...


Sundance Channel ilk orijinal dizisine sahip çıkmaya devam ediyor. Rectify, kanaldan yapılan açıklamaya göre bir sezon daha ekranlarda olmaya devam edecek.

 

3. SEZONU GELİYOR!

Kısacası dizi 3. sezon onayını aldı.

 

YENİ SEZON DETAYLARI

Yeni sezon onayı ve yeni sezon hakkında ilk detaylar ise şöyle:

 

* Dizinin yeni sezon bölümleri 2015 senesi içinde Sundance TV ekranlarında olacak.

* Rectify'nin üçüncü sezonu için altı bölümlük sipariş verildiği belirtiliyor. Dizinin ilk sezonu 6, ikinci sezonu ise 10 bölümden oluşuyor.

 

KANAL BAŞKANININ AÇIKLAMASI

Sundance TV Başkanı Sarah Barnett konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

''Rectify, eleştirmenler ve dizi fanları tarafından sevilen bir televizyon gösterisine dönüştü. Sundance TV'nin ilk orijinal senaryolu serisinin farklı ve sıradışı hikaye anlatımının böylesine tutkuyla kucaklanmasını görmek oldukça sevindirici ve memnuniyet verici.[reklam]

Ray McKinnon kendi kontrolünü ve bakış açısını ekrana başarıyla yansıtan bir isim ve kendisinin yeni sezonda izleyicileri nereye götüreceğini görmek için sabırsızlanıyorum.''

 

KAMERA ARKASINDA...

Tecavüz ve cinayet suçlamalarıyla 19 senesini hapishanede geçiren ancak ortaya çıkan bir DNA delili sayesinde aklanarak serbest kalan Daniel Holden'ın (Aden Young) hapishane hayatının ardından yaşadıklarına odaklanan Rectify'nin yaratıcılığını Ray McKinnon; uygulayıcı yapımcılığını ise Mark Johnson ve Melissa Bernstein yapıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aden Young dışında Abigail Spencer, J. Smith Cameron, Luke Kirby, Clayne Crawford Adelaide Clemens ve Jake Austin Walker gibi isimler yer alıyor.

Dizinin çekimleri Atlanta yakınlarında gerçekleşmekte.

 

İKİNCİ SEZON DA BİTİYOR

Bu arada Rectify'nin devam etmekte olan ikinci sezonu 21 Ağustos Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan 'Unhinged' isimli bölümle tamamlanacak.

 

 

CREATIVE ARTS EMMY ÖDÜLLERİ 2014 KAZANANLARI LİSTESİ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları