resim yok
26 Ağustos 2014 - 10:46
Magazin

Aşk vetosu!

Mustafa Denizli, kendisinden 15 yaş büyük Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşayan kızı Lal'e ilişki onayı vermedi...

Ünlü teknik direktör Mustafa Denizli'nin eski sevgilisi Çiğdem Kayalı'dan olan kızı Lal, gönlünü oyuncu Rıza Kocaoğlu'na kaptırdı.


Ancak 20 yaşındaki Lal'in kendisinden 15 yaş büyük Kocaoğlu ile yeni başlayan beraberliği babasını hiç de memnun etmedi...

 

'GÖZÜM ÜZERİNİZDE OLACAK'

Rıza Kocaoğlu'nun hem kızından yaşça büyük olmasını hem de adının uyuşturucu davasına karışmasını dert eden Mustafa Denizli, Lal'i ''Bu ilişkiye benden onay yok. Senin hayatın ama gözüm üzerinde'' diyerek uyardığı öğrenildi.

20 yaşındaki Lal ise Rıza Kocaoğlu'na durumu anlatarak; en kısa zamanda sevgilisiyle babasını tanıştırmak istedi.

 

TANIŞMAYA DA SICAK BAKMADI

Mustafa Denizli ise şimdilik müstakbel damadıyla tanışmaya sıcak bakmadı.[reklam]

Denizli, kızına ''Gazeteleri her açtığımda sizin fotoğraflarınızı görmek istemiyorum'' derken; Lal, önceki gece sevgilisiyle bir konserdeydi.

Fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan Lal Denizli kadar Mustafa Denizli'den veto yiyen Rıza Kocaoğlu da basın mensuplarından görüntü almamalarını istedi.

 

BABA KORUMA

Küçük kızı Lal'e olan düşkünlüğüyle tanınan Mustafa Denizli, Rıza Kocaoğlu'nun uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmış olmasından dolayı huzursuz.

Denizli, bu nedenle 20 yaşındaki Kızı'nın attığı her adımı büyük bir titizlikle takip edip; kızıyla sürekli haberleşiyor.

 

 

TATLITUĞ AİLESİ TATİLDE! GÖRÜNTÜLER BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları