resim yok
10 Nisan 2013 - 00:00

Aylin Tunceli'yle görüntülenen Rüzgar Erkoçlar'dan açıklama var.

Rüzgar Erkoçlar: Erkekle görüntülensem gay diyecekler

Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar, önceki gün Beşiktaş'ta Aylin Tunceli'yle görüntülenmiş, basında sevgili olarak yazılan ikiliden Rüzgar konuya ilişkin açıklama yaptı.

İKİNCİ AMELİYAT

Rüzgar Erkoçlar memelerini aldırarak cinsiyet değiştirme ameliyatının ilk aşamasını tamamladı. Yakında erkek olmak için ikinci bir ameliyat geçirecek.

 

Rüzgar Erkoçlar 'Mor Menekşeler' dizisi ve 'Gelmeyen Bahar' filminin oyuncularından Aylin Tunceli ile geçen hafta sonu İstanbul Beşiktaş'ta görüntülenmişti. Bu fotoğraflar İşte Rüzgar'ın sevgilisi olarak basında yer aldı.

''ERKEK ARKADAŞIM OLSA GAY Mİ DİYECEKSİNİZ''

İşte bu fotoğraflara ilişkin Rüzgar Erkoçlar'dan ilk açıklama geldi.

 

 

Posta'dan Müge Dağıstanlı'ya konuşan Erkoçlar, ''Gözler üstümde. Nadiren evden çıkıyorum ve yanımda hep arkadaşlarım oluyor. Aylin çocukluk arkadaşım, kardeşim. Ne sevgilisi! Zaten sevgilim de yok. Yarın bir erkek arkadaşımla dolaşsam bu kez de bana ''gay'' diyecekler herhalde. Aylin'in ailesi iş çevresi var Benim yüzümden zor durumda kalmasına üzülürüm'' dedi.

 

CEYDA ATEŞ'TEN ERKOÇLAR HAKKINDA BİLİNMEYENLER! TIKLA!
 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları