'Sadece ben eleştiririm'

resim yok
29 Aralık 2011 - 00:00

 

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eski menajeri Erkan Özerman arasında devam eden tartışma, yeni bir boyut kazandı. Adalet önünde de hesaplaşan ikiliden Özerman, Tatlıtuğ’u bir yandan eleştiriyor bir yandan da koruyor
 
- Kıvanç Tatlıtuğ’la girdiği polemikle adından söz ettiren organizatör Erkan Özerman, Cahide 3D’de dostlarına yılbaşı partisi verdi. 
- Özerman, partiye katılan  arkadaşının getirdiği, üzerinde Kıvanç Tatlıtuğ’un çıplak fotoğrafının yer aldığı pastayı görünce şoke oldu. 
- Organizatör, “Kıvanç’ı ben yetiştirdim, onda çok emeğim var ama benden başka kimseye onu eleştirme hakkını tanımam. Bu tip şakalardan da hoşlanmam” diyerek pastayı kesmedi.  
- Partideki gerginlik, ‘Kıvanç pastası’nın geri gönderilmesiyle sona erdi. Eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.
-Erkan Özerman, daha önce yaptığı bir açıklamada, kasasında oyuncuya ait çıplak fotoğraflar olduğunu söylemiş hatta bir televizyon kanalında bu fotoğrafların yayınlandığı dergileri göstermişti.

Kaynak: Milliyet

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat