Sevdaluk dizisi hakkında çıkan haberler yalanlandı!

Show TV dizisi hakkında çıkan haberlere belediye başkanı son noktayı koydu!

resim yok
24 Ocak 2014 - 09:21
Magazin

Show TV dizisi hakkında çıkan haberlere belediye başkanı son noktayı koydu!

Kanalda ekrana gelen dizi hakkında çıkan iddialar yalanlandı.

 

İşte detaylar:

 

SON NOKTAYI KOYDU

Show TV dizisi hakkında çıkan haberlere belediye başkanı son noktayı koydu!

 

YALANLADI

Show TV'de başrollerinde Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ'ın yer aldığı 'Sevdaluk' dizi ekibinin 'çevreyi kirlettiği' ve bu yüzden çekimlerin yapıldığı Rize Çamlıhemşin halkının dizi setini bastığı iddiaları yalanlandı.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

Çamlıhemşin Belediye Başkanı İdris Lütfü Melek 'Sevdaluk' dizisine yönelik eleştiriler üzerine şu açıklamayı yaptı.

 

''ASILSIZ İDDİALAR''

"Rize-Çamlıhemşin ve çevresinde çekimleri sürmekte olan ve hem ilçemizi hem de bölgemizin tanıtımında çok önemli katkıları olan ‘Sevdaluk’ dizisi ile ilgili basında yer alan çevre temizliği haberleri asılsız ve gerçeği yansıtmamaktadır.

 

''KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİL''

Yaz aylarından beri Çamlıhemşin'de olan ekibin çevreyi kirlettikleri ve halkın ayaklanıp seti bastıkları yönünde yapılan haberler kesinlikle doğru değildir.[reklam]

Gerek Çamlıhemşin Belediyesi ve gerekse set ekibi ve bölge halkının çevre konusundaki duyarlılığı ve azami gayreti herkes tarafından bilinmektedir.

 

''TÜM HALKIMIZ...''

Sayın Demet Akbağ ve Sayın Erdal Özyağcılar’ın rol aldığı, kültürümüzü, doğamızı, insanımızı konu alan 'Sevdaluk' dizi ekibi ile tüm halkımız saygı, sevgi, dayanışma ve yardımlaşma içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Dizi ekibi ve set çalışanlarıda  çevreye karşı gerekli özeni göstermekte, doğayı kirletmeme konusunda hassas davranmaktadır."

 

SEVDALUK

İki ünlü ismin canlandırdığı Adalet ve Ali İhsan'ın etrafında 'Karadeniz' gibi, biraz masal, biraz gerçek, bazen güldüren bazen ağlatan bir dizi…

 

 

'SEVDALUK' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ? İŞTE DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları