Sevdam Alabora 2. bölüm: Zeynep isyan eder!

Zeynep'in Ali Hikmet'e meydan okuyacağı Sevdam Alabora 2. bölüm bu akşam ATV'de. İşte ATV'nin yeni dizisi Sevdam Alabora'dan detaylar...

resim yok
18 Şubat 2015 - 01:58
Yeni Bölüm

ATV’nin yeni dizisi Sevdam Alabora bu akşam 2. bölümü ile devam edecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Zeynep, Hikmet’e meydan okuyacak ve Gökhan’ın Zeynep’e olan meyili daha da belirgin olacak. Banu’nun ise Gökhan’ın yakasını bırakmaya niyeti yok. Sevdam Alabora dizisinin 2. bölümüne dair detaylar, diziler.com Sevdam Alabora sayfasında yer almaktadır.
 

SEVDAM ALABORA DİZİSİNİN 2. BÖLÜM ÖZETİ

 
Zeynep’in Ali Hikmet’e meydan okuyarak hesap sorması Ali Hikmet’i çıldırtır. “Hiçbir yere gitmiyorum” diyen Zeynep’in üzerine yürüyen Ali Hikmet’i Gökhan engeller. Gökhan’ın Zeynep’e zaafı herkesi rahatsız eder; en çok da Gökhan ile evlilik hayalleri kuran ve bu yolda her şeyi kendine hak gören Banu’yu…
 

Banu’ya aralarında hiçbir şey olmadığını ve bundan sonra da olmayacağını söyleyen Gökhan bu işten kurtulduğunu zannederken şimdi Banu’nun hırsına, kırılan gururu ve Zeynep’e karşı duyduğu kıskançlık da eklenmiştir.
 

Zülfikar’ı çiftliğe taşırken kızı Zeynep’e yazdığı mektubu alıp cebine koyan Gökhan mektubu orada unutur. Mektubu Zeynep’in üvey annesi Gülizar bulur. Gülizar bu durumu fırsat olarak değerlendirir.
 

Ali Hikmet, Selçuk’un çaldırdığını söylediği parayı kumarda kaybettiğini düşünür ve deliye döner. İlgisinin olduğu Zeynep’in önünde Ali Hikmet tarafından cezalandırılan Selçuk, Ali Hikmet ve Gökhan’a iyice kinlenir. İntikam için bir gece vakti gizlice çiftlikteki en kıymetli atları serbest bırakan Selçuk’un tek bir şahidi vardır. O da, Zeynep’in çiftlikten gitmesini istediği için suçu Zeynep’in üzerine yıkar.
 

Tüm bu olan bitene daha fazla dayanamayan Zülfikar, Ali Hikmet’i sırrını açıklamakla tehdit eder ancak Ali Hikmet’in elinde daha kuvvetli bir koz vardır…

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
cok sevdiyim dizi

facebook yorumları