Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm Değerlendirmesi

23 Ekim Pazar akşamı ATV'de yayınlanacak Seviyor Sevmiyor'un 15. bölümünü sizler için değerlendirdik. İşte Seviyor Sevmiyor 15. bölümle ilgili önemli ipuçları!

İrem Karadayı
21 Ekim 2016 - 22:23
Yeni Bölüm

2016 yazında ilk bölümü yayınanan ve kısa süre içinde belli bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran Seviyor Sevmiyor 15. bölümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Son dönemin en çok dikkat çekilen dizilerinden biri olan Seviyor Sevmiyor yepyeni bölümüyle 23 Ekim Pazar akşamı 20.00'da ATV'de ekrana geliyor. Sürprizlerle dolu bir bölümün ardından süren bir haftalık bekleyiş nihayet son buluyor. Seviyor Sevmiyor 15. bölümde neler yaşanacak? Fragmanlar yayınlandı mı? Gazi'nin kimliğini açıklaması hangi sonuçları doğuracak? Yiğit İrem'in gerçek kimliğini öğrenecek mi? Seviyor Sevmiyor 15. bölümü sizler için değerlendireceğiz.

Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm Fragmanları Yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor'un 15. bölüm birinci fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümden hemen sonra yayınlanmıştı. Seviyor Sevmiyor 15. bölüm ikinci fragmanı ise bugün ATV ve ATV resmi interenet sitesi aracılığıyla bugün yayınlandı. İkinci fragmanda yeni bölümle ilgili önemli ipuçları verildi.

16-10/21/seviyor-sevmiyor-1477076574.jpeg

Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz hafta reyting değerlerinde başarılı bir sonuç elde eden Seviyor Sevmiyor'da izleyici önemli gelişmelere tanıklık etmişti. Tuna herkesin içinde Deniz ile sevgili olduklarını açıklamıştı. Tuna'nın Deniz ile sevgili olduğunu açıklaması Deniz de dahil olmak üzere herkesi şaşırtmıştı. Tuna ve Deniz sevgili gibi davranarak hemen herkesi duruma ikna etse de İrem'i tamamen ikna edememişti. 

16-10/21/seviyor-sevmiyor.jpg

Seviyor Sevmiyor 15. Bölümde Neler Yaşanacak?

Son dönemin dikkat çeken dizilerinden Seviyor Sevmiyor 15. bölümde önemli gelişmeler bizi bekliyor. Dizideki birçok sır ortaya çıkacağa benziyor. Tuna'nın yaptığı açıklamanın yakınları 15. bölümde de devam ediyor. Yiğit İrem ile devam eden evlilik sürecini hızlandırmaya çalışıyor. Yiğit İrem'in gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Seviyor Sevmiyor 15. bölüm 23 Eylül Pazar akşamı ATV ekranlarında.

Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm 1. Fragmanı

 

 

Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm 2. Fragmanı

 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları