Show TV'nin bir yeni dizisi daha iptal edildi!

Bugün Show TV, resmi web sitesinden iki dizisini kaldırdı.

resim yok
10 Mart 2014 - 17:33
İptal - Onay

Geçtiğimiz hafta medyada yer alan 'Show TV dizilerini birer bitiriyor' haberi birer birer doğrulanıyor!

 

Bir dizi daha ekran macerasının sonuna geldi.

 

İşte detaylar:

 

Bugün Show TV, resmi web sitesinden iki dizisini kaldırdı.

 

'HER SEVDA BİR VEDA'YA VEDA!

Bu dizilerden birisi günlük dizi olan "Büyük Sır" olurken, diğer dizi ise "Her Sevda Bir Veda" oldu.

 

ARŞİVE EKLENDİ

Dizi, sitenin arşivdeki diziler bölümüne eklendi.

Show TV ekranlarında yayınlanan yapımını C Yapım'ın üstlendiği Her Sevda Bir Veda'nın başrollerini Nik Xhelilaj, Elif Atakan, Devrim Evin ve Cemal Hünal paylaşmaktadır.

 

KISA SÜRELİ EKRAN YOLCULUĞU

Dizi Şubat 2014'de yayın hayatına başlamıştı.

Show TV daha önce Her Sevda Bir Veda yayınlandığı gün olan Pazartesi'nde animasyon filmleri kuşağı yayınlacağını açıklamıştı.

 

HİKAYESİ NASILDI?

Filiz Kocadağ... Varlıklı ailesinin biricik kızı...Kayıtsız kalınamayacak güzelliğiyle göz kamaştırıcı genç bir kızdır. İdealleri olan, iyi eğitimli bir mimar.Çabasızca sahip olduğu mükemmel hayatında her şey olması gerektiği gibi akıp gider. Ta ki o kazaya kadar... Filiz fotoğraf makinasıyla İstanbul’un eski semtlerinde tutkunu olduğu tarihi yapıların izini sürerken o harabe evi görür.[reklam]

Büyülenmiş gibi içeri girer. O eşikten geçtiğinde bambaşka bir hayata da adım atar aslında... Ayaklarının altındaki çürümüş tahtalar büyük bir gürültüyle çöker ve Filiz altında kalır. Sonra bir şeyler olur... O ana kadar gördüğü en iyi niyetli adam karşısında beliriverir;

Yusuf... Yusuf, Filiz'in aksine yokluğun içinde büyümüş genç bir adamdır. Babası öldürülmüş, annesi kayıplara karışmış... Abisi Turgut ise babasının katili ve annesinin peşinde intikam için yaşayan kayıp bir ruh gibidir. Yusuf bir gecede büyüyen bir çocuktur. Halasına ve kız kardeşine bakmak için durmaksızın çalışan mücadeleci ve dürüst bir adamdır.

 

İşçi olarak çalıştığı metruk binanın yıkıntıları arasında sıkışıp kalan Filiz'e elini uzattır. Filiz o eli tutar. O önünden geçip gittiğimiz eski, yorgun evlerden biri büyük bir romansın doğduğu yuva olacaktır.

Filiz ve Yusuf'un hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

 

 

SHOW TV TÜM DİZİLERİNİ BİTİRİYOR! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
bsr38
Bence Show Tv direk kendini yayından kaldırsın bu ne ya?

facebook yorumları