resim yok
05 Mart 2012 - 00:00

 

Nahid Sırrı Örik'in 'Eve Düşen Yıldırım' isimli hikayesinden uyarlanan dizide; Gizem Karaca, Muazzez adlı güzel bir genç kızı canlandıracak.
 
Show TV'nin yeni dizisi Eve Düşen Yıldırım, 9 Mart Cuma günü yayında. Dizide, Türkiye Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Mehmetcan Minciozlu ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor.
 
Med Yapım imzalı dizide, babası ölen güzel bir genç kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiyle başlayan olaylar anlatılıyor.
 
NAHİD SIRRI ÖRİK'İN HİKAYESİNDEN
 
Nahid Sırrı Örik'in 'Eve Düşen Yıldırım' isimli hikayesinden uyarlanan dizide; Gizem Karaca, Muazzez adlı güzel bir genç kızı canlandıracak.
 
Babası öldükten sonra amcasının evine yerleşen Muazzez, amcasının oğulları Namık ve Sait'i farkında olmadan kendisine aşık edecek.
 
YILDIZ IŞIĞI VAR
 
Daha önce Muhteşem Yüzyıl'da 4 bölüm cariye olarak kamera karşısına geçen Gizem Karaca, yeni rolü için çok sıkı hazırlanıyor.
 
Gerçek anlamda ilk oyunculuk deneyimini Eve Düşen Yıldırım'da yaşayan Gizem Karaca, Muazzez karakterinin altından başarıyla kalkacağına inanıyor. Gizem Karaca şu sıralar hızlandırılmış oyunculuk dersleri de alıyor.
 
Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy, Gizem Karaca için "Onda bir yıldız ışığı var. İzleyenleri ekran başında kendine hayran bırakacak" şeklinde konuşuyor. Meryem Gül'ün kaleme aldığı, Mehmet Bahadır Er'in yönettiği dizide 'Ahmet Şükrü' karakterini; Ergun Uçucu, 'Namık' karakterini; Murat Han, 'Muazzez' karakterini Gizem Karaca, 'Sait' karakterini; Mehmetcan Mincinozlu, 'Şayeste' karakterini; 'Seda Akman', 'Perihan' karakterini; 'Suzan Aksoy' ve 'Halil' karakterini ise; 'Şencan Güleryüz' canlandırıyor.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları