Sibel Can için öyle bir isimden yorum geldi ki...

'Gün geçtikçe güzelleşiyor'

resim yok
06 Ocak 2014 - 10:02
Magazin

Öyle bir isim yorum yaptı ki!

 

'Gün geçtikçe güzelleşiyor'

Sibel Can, önceki gece Günay Restaurant'da sahneye çıktı.


Piyasaya çıkaracağı yeni albümünde yer alan 'Kış Masalı' isimli şarkısını seslendiren ünlü sanatçı, yeşil kostümü ile çok şıktı.

 

METİN ŞENTÜRK YİNE GÜLDÜRDÜ

Dinleyiciler arasında bulunan Metin Şentürk'ü sahneye davet eden Sibel Can, daha sonra "Dur ben geliyorum" diyerek arkadaşının yanına gitti.

Can'dan mikrofonu alan Şentürk;

 

KAHKAYA BOĞDU!

"Bu kızcağız gün geçtikçe daha mı güzelleşiyor, bana mı öyle geliyor?" deyince salon kahkahaya boğuldu.

 

DÜET YAPTILAR

''Sibel Hanım'ın sahnesini paylaşmak onurdur'' diyen Metin Şentürk, rahmetli Müslüm Gürses'in meşhur ettiği 'Konuşsana Bir tanem' isimli şarkıyı Sibel Can ile birlikte söyledi.

Ardından iki ünlü bu kez 'Doymadım' isimli şarkıda düet yaptılar.

 

ÜNLÜ İSİMLER VARDI

Günay'da Sibel Can'ı izleyenler arasında Necati Demirkol, Nuran Çıtak, Metin Şentürk, Avi Penso, Serdar Koç gibi cemiyetin seçkin isimleri de vardı.[reklam]

Sanatçının sahneye çıkarken giydiği yeşil renk sahne elbisesi, omuzlarına attığı, şarkı söylerken uçuşan ipek şalıyla çok şık duruyordu. Sibel Can programının ikinci bölümünü ise kırmızı renkli bir başka kostümle gerçekleştirdi.

Ünlü sanatçı sahneye yeni albümünden 'Kış Masalı' isimli şarkıyı okuyarak çıktı. Bu şarkıyı ilk kez Bülent Ersoy'un yılbaşı çekimlerinde söylediğini hatırlatan Can, şarkıyı bitirdikten sonra, ''Size de albüm çıkmadan dinlemek yakışırdı'' dedi ve sordu ''Sevdiniz mi?'' Yoğun alkış üzerine sanatçı ‘Kış Masalı’nı ikinci kez okudu. Sibel Can, yeni albümünün çok yakında çıkacağını da söyledi.

Ünlü sanatçı, şarkılarının hızlı ritimlerine kıvrak danslarıyla eşlik etti. Konukların hemen her şarkıyı kendisiyle birlikte söylemesi ve hareketli şarkılarda kalkıp oynamaları Sibel Can'ı çok keyiflendirdi. Ve şöyle konuştu:

 

''HAREKET BEREKETTİR''

''Bu ne müthiş bir koro. Bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sanki yeni yılı yeniden kutluyoruz.

 

Haydi devam edelim harekete, bereket gelsin. Oturmayın Allah aşkına haydi... Hareket berekettir.''

 

 

YILBAŞI KONSERLERİNE DAMGA VURAN MAVİŞLER! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları