Sibel Can'dan çok iddialı söz!

'Bombayı patlatacağım'

resim yok
09 Ocak 2014 - 09:49
Magazin

İddialı konuştu!

 

'Bombayı patlatacağım'

 

İşte detaylar:

Tıklanma rekorları kıran 'Ya Ya Ya Ya' şarkısının sahibi Berksan, Sibel Can'ın yeni albümüne iki parça verdi.

 

STÜDYODA BULUŞTULAR!

Berksan ile Can, geçtiğimiz günlerde şarkıların son halini dinlemek için aranjör Volga Tamöz'ün stüdyosunda buluştu.

 

''YILIN İLK BOMBASINI...''

Sibel Can, albümüyle ilgili "Yılın ilk bombasını ben patlatacağım" dedi.

 

SAHNE ÇALIŞMALARI DA SÜRÜYOR

Sibel Can, önceki gece Günay Restaurant'da sahneye çıkmıştı.

Piyasaya çıkaracağı yeni albümünde yer alan 'Kış Masalı' isimli şarkısını seslendiren ünlü sanatçı, yeşil kostümü ile çok şıktı.

Dinleyiciler arasında bulunan Metin Şentürk'ü sahneye davet eden Sibel Can, daha sonra "Dur ben geliyorum" diyerek arkadaşının yanına gitti. Can'dan mikrofonu alan Şentürk; "Bu kızcağız gün geçtikçe daha mı güzelleşiyor, bana mı öyle geliyor?" deyince salon kahkahaya boğuldu.

''Sibel Hanım'ın sahnesini paylaşmak onurdur'' diyen Metin Şentürk, rahmetli Müslüm Gürses'in meşhur ettiği 'Konuşsana Bir tanem' isimli şarkıyı Sibel Can ile birlikte söyledi.

Ardından iki ünlü bu kez 'Doymadım' isimli şarkıda düet yaptılar.

Günay'da Sibel Can'ı izleyenler arasında Necati Demirkol, Nuran Çıtak, Metin Şentürk, Avi Penso, Serdar Koç gibi cemiyetin seçkin isimleri de vardı.[reklam]

Sanatçının sahneye çıkarken giydiği yeşil renk sahne elbisesi, omuzlarına attığı, şarkı söylerken uçuşan ipek şalıyla çok şık duruyordu. Sibel Can programının ikinci bölümünü ise kırmızı renkli bir başka kostümle gerçekleştirdi.

Ünlü sanatçı sahneye yeni albümünden 'Kış Masalı' isimli şarkıyı okuyarak çıktı. Bu şarkıyı ilk kez Bülent Ersoy'un yılbaşı çekimlerinde söylediğini hatırlatan Can, şarkıyı bitirdikten sonra, ''Size de albüm çıkmadan dinlemek yakışırdı'' dedi ve sordu ''Sevdiniz mi?'' Yoğun alkış üzerine sanatçı ‘Kış Masalı’nı ikinci kez okudu. Sibel Can, yeni albümünün çok yakında çıkacağını da söyledi.

Ünlü sanatçı, şarkılarının hızlı ritimlerine kıvrak danslarıyla eşlik etti. Konukların hemen her şarkıyı kendisiyle birlikte söylemesi ve hareketli şarkılarda kalkıp oynamaları Sibel Can'ı çok keyiflendirdi. Ve şöyle konuştu:

''Bu ne müthiş bir koro. Bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sanki yeni yılı yeniden kutluyoruz. Haydi devam edelim harekete, bereket gelsin. Oturmayın Allah aşkına haydi... Hareket berekettir.''

 

 

SİBEL CAN OĞLUYLA BİRLİKTE COŞTU! İŞTE DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları