resim yok
20 Ocak 2014 - 12:43
Magazin

Çelik zırh!

Çapkın İşadamı Ozan Çelik, Sibel Can'ı koruma altına aldı.

Önceki gün alışveriş turuna çıkan ünlü sanatçıya eşlik eden Çelik'in korumaları görenleri şaşırttı...

 

İşte geceden yansıyanlar:

 

BU KEZ CAN İÇİN!

Yaşadığı magazinsel aşklarla adından söz ettiren hurdacı Ozan Çelik, daha önce gazetecilere karşı kullandığı korumalarını bu kez Sibel Can için seferber etti.

 

SIKI BİR DOSTLUK İÇİNDELER!

Şeyda Coşkun'la yaşadığı aşktan sonra adı Deniz Akkaya, Hadise ve Öykü Karayel gibi isimlerle anılan Çelik, son dönemde Sibel Can'la sıkı bir dostluk içinde.

 

ZORLU CENTER'DA

Geçtiğimiz günlerde Sunset'te yemek yiyen Sibel Can için korumalarını seferber eden Ozan Çelik bu kez Zorlu Center'da ortaya çıktı.

 

ARABAYA KADAR EŞLİK ETTİLER

AVM'de alışveriş yapan Sibel Can'ın yanında İzmirli işadamının korumaları da vardı. Can'ın poşetlerini taşıyan korumalar sanatçıya arabaya kadar eşlik etti.[reklam]

ÖN MASADAN DİNLEDİ

Çelik, aynı gece Günay Restaurant'ta sahne alan Sibel Can'ı da ön masadan dinledi.

Ozan Çelik'in sık sık ünlü sanatçının etrafında olması ve korumalarını Can'ın yanından ayırmaması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

 

SON GALA

Can, Günay Restaurant'taki konserlerini önce gece son galayla bitirdi.

Can'ı izleyenler arasında; Şadan Kalkavan, Mustafa Kefeli, Orhan Gencebay- Sevim Emre, Irmak Atuk, Bülent Sertaş, Necati Demirkol, Nurhan Çıtak, Hasan Gocay, Ali Aytemiz gibi cemiyetin ünlü isimleri de vardı.

Ünlü sanaçtı, daha albüm çıkmadan dillere yerleşen 'Kış Masalı' isimli şarkısının Youtube'da 26 milyon kez tıklandığını söyledi.

 

 

SİBEL CAN'IN 26 MİLYON TIKLANMA SEVİNCİ! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları