'Sil Baştan' bu akşam görücüye çıkıyor!

'Sil Baştan' dizisi Star TV ekranlarında başlıyor...

resim yok
20 Eylül 2014 - 09:15
Magazin

'Sil Baştan' dizisi Star TV ekranlarında başlıyor...

Bu akşam görücüye çıkıyor… İşte dizi hakkında tüm bilgiler…


Başrollerinde Emre Kınay, Dilara Gönder, Murat Dalkılıç, Sergen Yalçın,  Esra Dermancıoğlu, Belma Canciğer, Cenk Ertan, Önder Açıkbaş, Tuna Orhan ve Çiçek Dilligil'in olduğu; yapımcılığını Tükenmezkalem Film'in üstlendiği; senaryosu Gani Müjde'ye ait ve yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu'nun yaptığı 'Sil Baştan' 20 Eylül Cumartesi akşamı 20.00′de başlıyor.

 

HİKAYESİ

Sekiz yetişkin yıllar sonra okul hayatına geri dönerse?

İzzet Ünver Lisesi'nin 100. Yıl kutlaması için düzenlenen törene gelenleri bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Kendisine onur ödülü verilecek olan okul öğretmeni Niyazi Baydar, 23 yıldır içinde tuttuğu pişmanlığı itiraf ederek kendisine verilen onur ödülünü reddeder. Niyazi Baydar 1991-1992 öğretim yılında okuttuğu lise son sınıftan sekiz öğrencisini ailelerinin verdikleri para karşılığında notlarını değiştirerek mezun etmiştir.

Tüm medyada yayılan haber ile kriz ortamı oluşmuştur. Sekiz mezunun arasında Milli Eğitim Bakanı Oktay Atabey, eski Türkiye güzeli Gizem Dereli, efsane futbolcu Sergen Yalçın, müteahhit Kadri Sarıtepe, ünlü popçu Murat Dalkılıç, başarılı gazeteci Ceren Özdemir gibi çok ünlü isimler olduğu gibi, garibanların avukatlığını yapan Yiğit Şen, dolandırıcılıktan hapishanede bulunan Yelda Yeşilyurt gibi isimler de bulunmaktadır.[reklam]

İçlerinde bir bakanın bulunuyor olmasıyla gündemde daha da çok önem kazanan skandal devletin verdiği karar ile son bulacaktır. Başbakanlıktan yapılan açıklamaya göre; bu sekiz kişi son sınıfı tekrar okuyacak, diplomalarını hak edene kadar görevleri askıya alınacaktır.

Okula dönenler kadar, okulda onları sınıflarına alacak olan gençlerin de sürükleyici hikâyesini izleyeceğimiz Sil Baştan, Gani Müjde'nin usta kalemi ile Cumartesi 20:00'de Star TV'de..

 

KÜNYE

Yapımcı: Tükenmezkalem Film/ Gani Müjde

Yönetmen: Murat Düzgünoğlu

Senaryo & Proje Tasarım: Gani Müjde

Müzik: Murat Özdemir

 

SİL BAŞTAN'DA KİMLER OYNUYOR?

Emre Kınay, Dilara Gönder, Murat Dalkılıç, Sergen Yalçın, Esra Dermancıoğlu, Belma Canciğer, Cenk Ertan, Önder Açıkbaş, Tuna Orhan, Çiçek Dilligil, Suat Sungur, Ayşegül Çidamlı, Mehmet Aykaç, Mehmet Şeker, Arif Diren, Pınar Deniz, Gözde Kaya, İdil Sivritepe.

 

 

'ŞEREF MESELESİ'NDEN İLK FRAGMAN YAYINDA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları