Sinem Kobal'ın annesinden İbrahim Çelikkol'a onay!

Sinem Kobal'ın annesinden sürpriz atak!

resim yok
02 Eylül 2014 - 12:41
Magazin

Sinem Kobal'ın annesinden sürpriz atak!

Sinem Kobal’la ilişkisini nikah masasına taşımayı planlayan İbrahim Çelikkol'a müstakbel kayınvalidesi Nuray Kobal'dan da onay geldi.


Anne Kobal, Çelikkol'u sosyal medyadan takibe başladı.

 

EVLİLİĞE DOĞRU GİDİYOR

Güneş'te yer alan habere göre Sinem Kobal ile yaklaşık 6 aydır beraber olduğu İbrahim Çelikkol'un ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.

Arda Turan'la 5 yıl bir küs, bir barışık süren ilişkisinde çok yıpranan 27 yaşındaki Kobal, son beraberliğini ise özellikle gözlerden uzak yaşamaya özen gösteriyor.

 

ORTAYA ÇIKAN GERÇEK!

Kobal, Ramazan Bayramı'nda Çelikkol'un ailesiyle tanışıp el öpmüştü. Aynı şekilde Sinem Kobal'ın ailesinin de kızlarının ilişkisine destek verdiği ortaya çıktı.[reklam]

Geçen yıllarda ünlü bir yumuşatıcı markasının reklam kampanyasında kızıyla beraber kamera karşısına geçen ev hanımı anne Nuray Kobal'ın müstakbel damadı Çelikkol'u ilgiyle takip ettiği öğrenildi.

 

ARTIK AYNI KANALDALAR

Kızına ait bütün fan sitelerini sosyal medyadan takip eden anne Kobal, son olarak 32 yaşındaki Çelikkol'un da instagram hesabını takibe aldı.

 

Riva'da bir çiftlikte köpekleriyle yaşayan Çelikkol, geçen haftalarda yakın çevresine Ekim ayında evlenmek istediğini söylediği Kobal'ın fotoğrafını paylaşarak ilişkisini dosta düşmana ilan etmişti.

Aynı menajere bağlı olarak çalışan Kobal ve Çelikkol, ayrıca bu yayın döneminde aynı kanalda seyirciyle buluşacak.

Çelikkol ‘'Reaksiyon', Kobal da 'Gönül İşleri' dizisiyle Star TV’de olacak.

 

 

SİNEM KOBAL'IN EVLİLİK KARARININ ALTINDA YATAN NEDEN NE?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları