resim yok
09 Ocak 2012 - 00:00

 

atv'de bugün başlayacak olan Son adlı dizi, seyirciyi ekran başına kilitlemeyi hedefliyor.
Sabah'ın haberine göre Ay Yapım'ın iddialı projesinde Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, Berrak Tüzünataç, Yiğit Özşener, Erkan Can, Ülkü Duru ve Uğur Polat gibi isimler oynuyor. Sadece 25 bölüm sürecek ve sondan başa doğru ilerleyecek olan dizinin oyuncuları, projenin kendilerini çok heyecanlandırdığını söyledi.
 
ÇOK KEYİFLİ BİR İŞ OLDU
Dizide 'Halil' karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan, "Ekibimiz çok hızlı çalışıyor. O yüzden haftanın her günü set yok. Bizim pek alışık olmadığımız bir durum bu. Umarım bu tarz projelerin devamı gelir" dedi. Dizide 'Selim' adlı bir doktoru oynayan Yiğit Özşener ise farklı bir iş yaptıklarını söyledi: "Ekranlarda farklı projelerin denenmesi beni mutlu ediyor. Işığıyla, kurgusuyla, anlatımıyla tamamen farklı bir iş oldu." Dizide 'Feride' karakterini canlandıran Ülkü Duru, "Çok keyifli bir iş oldu" derken; 'Cevdet' karakterini oynayan Levent Can ise iddialı bir projeye imza attıklarını belirtti: "Umarız izleyici de diziyi bizim kadar beğenir."
 
PİYANGO GİBİ BİR ŞEY BU!
'Son'da 'Alev' adlı bir fotoğrafçıyı oynayan Berrak Tüzünataç, rolünün kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti. "Sinemada bile bir kadın oyuncuya çok az nasip olabilecek bir rol bu... Hele ki televizyonda piyango gibi bir şey!"
 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları