Sürpriiiz

resim yok
10 Kasım 2011 - 00:00

 

Son dönemde yönetmen komşusu Tolga Karaçelik’le yaşadığı aşkla günde-me gelen oyuncu Nurgül Yeşilçay eski eşi Cem Özer’in yönetip, oynadığı ‘Oğluma Bir Haller Oldu’ adlı oyunu oğlu Osman Nejat’la birlikte izledi
 
* Nurgül Yeşilçay, önceki gün  Cem Özer’e sürpriz yapıp Profilo Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna oğlu Osman Nejat’la geldi. 
 
* Oyun, Osman Nejat’la Özer’in ilk evliliğinden olan kızı Cemre Özer’i de bir araya getirdi. Cemre’yle Osman Nejat’ın uyumu dikkat çekti. Cemre, oyundan önce üvey kardeşi Osman Nejat’ı kucağına alıp  gazetecilere poz verdi.
 
* Paşhan Yılmazel’in bir  eşcinseli canlandırdığı oyunu kahkahalarla izleyen Yeşilçay, oyundan sonra Cem Özer’e  övgüler yağdırdı. 
 
* En çok Yılmazel’le Özer’e güldüğünü söyleyen Yeşilçay, “Ben yeni izliyorum ama Nejat daha önce provalara gitmişti. Ona sormuştum; o da çok komik olduğunu söylemişti. Cem iyi bir oyuncu bence ve çok iyi bir komedi yönetmeni. Hepsinin bir dil birliği var, çizgi film gibi oynuyorlar. Bence her yaşa hitap edecek bir oyun olmuş. Cem’i tanıdığım için ona özellikle gülüyorum ama Paşhan döktürmüş” diye konuştu.

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat