Tatar Ramazan şehir değiştiriyor!

ATV'de yayınlanan 'Tatar Ramazan'ın seti İstanbul'a taşındı.

resim yok
04 Ekim 2013 - 12:58
Magazin

ATV'de yayınlanan 'Tatar Ramazan'ın seti İstanbul'a taşındı.

Dizide İstanbul'a yerleşmeye karar veren 'Ramazan'ı zorlu bir mücadele bekliyor

 

ŞEHİR DEĞİŞTİRİYOR

Başrolünü Bülent İnal'ın oynadığı ATV dizisi 'Tatar Ramazan' şehir değiştiriyor.

İlk sezonu İzmir-Ovacık'ta çekilen dizinin seti İstanbul'a taşınıyor.

Dizide 'Tatar Ramazan', Ovacık Hapishanesi'nden tahliye olup oğluyla birlikte yeni bir hayat kurmak için İstanbul'a yerleşmeye karar veriyor.

 

KÖTÜ BİR SÜRPRİZ BEKLİYOR

'Tatar Ramazan' yeni hayallerle İstanbul'a giderken, büyük şehirde kendisini bekleyen kötü sürprizden haberdar değildir.

Çünkü siyasi kariyerinde ilerleyen 'Ekrem' ve Beyoğlu'nun arka sokaklarında bir suç imparatorluğu kuran 'Çavuş'; 'Tatar Ramazan'ı bitirmek için yeni planlar yapmaktadır. Dostları ise 'Ramazan'ı hasretle beklemektedir.

'Elmas', 'Çavuş'un tehditleriyle gazinosunda assolistlik yapan 'Alin'i kurtaramamıştır; tek umudu 'Ramazan'dır. 'Ayşe' ise Ramazan'ı sabırsızlıkla beklemektedir.

 

BU HAFTA NELER OLACAK?

Özgür kalan Ramazan, acı anılarla dolu Ovacık’la vedalaşır ve İstanbul’da onu çok uzun zamandır hasretle bekleyen sevdikleriyle kucaklaşır. Ancak fark edecektir ki ne dostları ne de düşmanları bıraktığı gibi değildir.

Ekrem ve Çavuş, güçlerine güç katmış, İstanbul’un dört bir yanını kötülükleriyle kuşatmıştır. Ekrem, siyasi kariyeri için önemli adımlar atarken, Çavuş ise Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir batakhaneler krallığı kurmuştur.[reklam]

Alin'i de bu krallığın zindanlarına kilitlemiştir. Çavuş onu, Elmas’ın ve babasının hayatını tehdit ederek yanında tutmaktadır.

Bunu bilmeyen Elmas, defalarca Alin’i kurtarmaya çalışmış ancak buna gücü yetmemiştir. Tek umudu Ramazan’dır. Ramazan’ı umutla bekleyen biri de çok uzun zamandan beri ona gizli bir aşk besleyen Ayşe’dir.

Ramazan’ın, babasının vasiyetindeki gibi işlerin başına geçmesini düşlemektedir. Ancak Ramazan, baba mesleğini sürdürerek oğluyla birlikte kendisine küçük bir dünya kurmaya kararlıdır. Belaya bulaşmamaya yemin etmiştir.

Ekrem ve Çavuş ise, onu yok etmek için karanlık planlarını çoktan devreye sokmuşlardır.

 

 

TATAR RAMAZAN 13. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları