resim yok
09 Mart 2013 - 00:00

Trakya’da bir yağ ve mandra fabrikası… Bu mirasa sahip iki güzel kız… Çiftlikte yaşayan Gündoğan ailesinin en küçüğünden en büyüğüne, iktidarı paylaşamayan hırslı kadınlarının, dram dolu mücadelesinin hikâyesi bu Pazar akşamı atv’de başlıyor...

 

1950’li yılların başları, Trakya’ya özgü sıcacık şivesi ve nostaljik görüntüleriyle, yepyeni bir dizi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Still Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Tozlu Yollar, masum ve romantik aşkları ekrana getirmek için hazırlanıyor. Gündoğan Çiftliği’nin çatısı altında izleyeceğimiz bu hikayenin içinde aşkın en acı hallerine tanıklık edeceğiz.

 

Müziklerde Kıraç imzası


Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın, müziklerini Kıraç’ın yaptığı dizinin başrollerini Yücel Erten, Selda Alkor, Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Sinan Albayrak, Seda Akman, Pamir Pekin, Asena Tuğal, Yıldırım Gücük, Ayçin İnci, Gülşah Şahin, Buse Varol ve Burçin Birben paylaşıyor.


Hikayesi ise kısaca şöyle; yıllardan sonra kavuştuğu ağabeyinin başına gelenlerden sorumlu tuttuğu genç kadınla yüzleşmek için yola çıkan Fikret’i acı bir sürpriz bekler. Gündoğan çiftliğinde nişan hazırlıkları sürerken, Feraye hayatını değiştirecek gelişmelerden habersizdir. Hünkar Bey’in davetiyle nişana gelen, kasabanın yeni kaymakamı Tayfun için artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Mutsuz bir evliliği olan Pınar’ın hayatı ise tam bir kabusa döner…


TOZLU YOLLAR, 10 Mart Pazar akşamı saat 20:00’de atv’de!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları