Üç Arkadaş dizisinde şok ayrılık!

Üç Arkadaş dizisinden şok ayrılık!

resim yok
29 Ağustos 2014 - 10:04
Magazin

Üç Arkadaş dizisinden şok ayrılık!

ATV'nin yeni dizisi henüz başlamadan önemli bir ismin ayrılığıyla sarsıldı.

ATV'nin yeni sezonda ekrana süreceği 'Üç Arkadaş' dizisinde henüz başlamadan ayrılık yaşandı.

 

GANİ MÜJDE ŞOKU!

Atv ekranlarında yeni sezonda buluşmak için gün sayan ve başrollerini Hakan Yılmaz, Leyla Feray, Bülent Seyran, Ayçin İnci ve Burak Hakkı gibi isimlerin paylaştığı, Süreç Film imzalı dizi Üç Arkadaş'ın senaryosunu yazacak olan Gani Müjde projeden ayrıldı.

 

TWITTERDAN DUYURDU

İş yoğunluğu nedeniyle diziden ayrıldığını ifade eden Gani Müjde, Twitter sayfasından şu açıklamayı yaptı:

''Yoğunlaşan iş programım nedeni ile üç arkadaş dizisinden affimi istedim.

Bayrağı devralan arkadaşlarıma başarılar. Yolları açık olsun...''[reklam]

DİZİNİN HİKAYESİ

Murat, Mustafa ve Salih birbiriyle çok iyi anlaşan ve her durumda birbirlerinden hiç ayrılmayan sıkı dostlardır. Üç arkadaş bir gün sokakta gözleri görmeyen Gül Peri'ye rastlar.

Gül Peri, anne ve babasını trafik kazasında kaybedince yapayalnız kalır ve ev sahibi tarafından da sokağa atılır. Murat, Gül Peri'den hoşlandığı için kendilerini zengin gibi tanıtır. Üç arkadaş Gül Peri'nin gözlerinin açılma ihtimali olduğunu öğrenince derhal para bulup ameliyatı yaptırmaya karar verir; ancak bir türlü başaramazlar.

Murat sonunda ilaç parasını isteyen doktora ilaç bulabilmek için ecza deposunu soymaya kalkar; ancak yakalanır. Onu kurtarmaya ise Murat'ın patronunun kızı Meral gelir; ancak tek bir şartı vardır. Murat kendisiyle birlikte olursa onları kurtaracaktır. Üç arkadaş mecburen bu teklifi kabul eder ve Gül Peri'nin ameliyatı gerçekleşir.

 

İŞLER KARIŞIR...

Üç kafadar, Gül Peri'ye yalan söyledikleri için ameliyattan sonra onun karşısına çıkamaz. Gül Peri ise bir arkadaşı sayesinde dizi oyuncusu olmuştur.

Kendisini ameliyat ettiren arkadaşlarına ulaşmak için konağı satın alan Gül Peri'nin yolu Murat’ın patronu ve dolayısıyla Murat'la kesişir ve işler karışır.

 

 

'ÜÇ ARKADAŞ' DİZİSİNİN İLK TANITIM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları