Üç Arkadaş'ın oyuncu kadrosu genişliyor!

Üç Arkadaş'a Hakan Yılmaz ve Burak Hakkı'dan sonra bir isim daha katıldı…

resim yok
20 Ağustos 2014 - 11:54
Magazin

Üç Arkadaş'a Hakan Yılmaz ve Burak Hakkı'dan sonra bir isim daha katıldı…

Başrollerinde Hakan Yılmaz, Leyla Feray, Burak Hakkı ve Bülent Seyran'ın rol alacağı; yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ'ın yapacağı ve senaryosunu Gani Müjde'nin yazacağı Süreç Film imzalı yeni dizi 'Üç Arkadaş'ın kadrosu genişliyor.

 

EN SON İSİM

Daha önce Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Kızılelma dizilerinde rol alan ve şu sıralar Alabora yarışmasını sunan başarılı oyuncu Anıl İlter de dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

 

HİKAYESİ

Murat, Mustafa ve Salih birbiriyle çok iyi anlaşan ve her durumda birbirlerinden hiç ayrılmayan sıkı dostlardır. Üç arkadaş bir gün sokakta gözleri görmeyen Gül Peri'ye rastlar.

Gül Peri, anne ve babasını trafik kazasında kaybedince yapayalnız kalır ve ev sahibi tarafından da sokağa atılır. Murat, Gül Peri'den hoşlandığı için kendilerini zengin gibi tanıtır. Üç arkadaş Gül Peri'nin gözlerinin açılma ihtimali olduğunu öğrenince derhal para bulup ameliyatı yaptırmaya karar verir; ancak bir türlü başaramazlar.[reklam]

Murat sonunda ilaç parasını isteyen doktora ilaç bulabilmek için ecza deposunu soymaya kalkar; ancak yakalanır. Onu kurtarmaya ise Murat'ın patronunun kızı Meral gelir; ancak tek bir şartı vardır.

 

Murat kendisiyle birlikte olursa onları kurtaracaktır. Üç arkadaş mecburen bu teklifi kabul eder ve Gül Peri'nin ameliyatı gerçekleşir.

 

İŞLER KARIŞIR...

Üç kafadar, Gül Peri'ye yalan söyledikleri için ameliyattan sonra onun karşısına çıkamaz. Gül Peri ise bir arkadaşı sayesinde dizi oyuncusu olmuştur.

 

Kendisini ameliyat ettiren arkadaşlarına ulaşmak için konağı satın alan Gül Peri'nin yolu Murat’ın patronu ve dolayısıyla Murat'la kesişir ve işler karışır.

 

 

'YALAN DÜNYA'NIN 4. SEZONUNDA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları