Ünlü çift aynı sezonda ekranda olmayacak!

Tuba Büyüküstün ile eşi aynı sezonda ekranda olmayacaklar!

resim yok
17 Mart 2014 - 11:21
Magazin

Tuba Büyüküstün ile eşi aynı sezonda ekranda olmayacaklar!

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak, ikiz kızlarını yalnız bırakmamak için aynı sezonda dizilerde rol almamaya karar verdi.

 

AYNI SEZONDA EKRANDA OLMAYACAKLAR

Tuba Büyüküstün ile eşi aynı sezonda ekranda olmayacaklar.

'Ka­ra Pa­ra Aş­k' di­zi­siy­le iki yıl son­ra ek­ran­la­ra dö­nen Tu­ba Bü­yü­küs­tün, ken­di­si gi­bi oyun­cu olan eşi Onur Say­la­k'la mut­lu bir ev­li­lik sür­dü­rü­yor.

 

İŞLER ÇOCUKLARA GÖRE

2 ya­şı­na ge­len ikiz kız­la­rı Top­rak ve Ma­ya ile mut­lu­luk­la­rı­nı per­çin­le­yen Bü­yü­küs­tün ve Say­lak, iş­le­ri­ni de ço­cuk­la­rı­na gö­re ayar­lı­yor.

Çift ay­nı dö­nem­de yo­ğun ça­lış­ma sa­at­le­ri olan di­zi film­le­ri ka­bul et­mi­yor.

Eşiy­le ara­la­rın­da iş bö­lü­mü yap­tık­la­rı­nı söy­le­yen Tu­ba Bü­yü­küs­tün;

''Kız­la­rı­mız he­nüz kü­çük. Bu dö­nem­de iki­miz bir­den ço­cuk­la­rı­mı­zın ya­nın­da ol­ma­ma­yı gö­ze ala­mı­yo­ruz.

Bu ne­den­le iş­ler­le il­gi­li pas­la­şı­yo­ru­z'' di­ye ko­nuş­tu.

 

Sİ­NE­MA­YA AĞIR­LIK VE­RE­CEK

Onur Say­lak da bu kararın ardından eşi­nin ye­ni baş­la­yan di­zi­si ne­de­niy­le ken­di­si­ne ge­len tek­lif­le­ri ka­bul et­me­di.[reklam]

Eşi­nin bu yo­ğun dö­ne­min­de kız­la­rı­nı yal­nız bı­rak­ma­yan Onur Say­la­k'ın bu sü­re içinde çok sev­di­ği si­ne­ma­ya ağır­lık ve­re­ce­ği öğ­re­nil­di.

 

KARA PARA AŞK'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir.

Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.

Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

 

 

'KARA PARA AŞK'IN İDDİALI KARKATERLERİ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları