resim yok
01 Eylül 2014 - 09:40
Magazin

Ünlü oyuncudan şok karar!

''Artık oyunculuk yapmayacağım…''


Bugüne dek aralarında Yemin, Karadağlar, Küçük Kadınlar, Sudan Bıkmış Balıklar, Saklı Kalan ve Muhteşem Yüzyıl'ın da bulunduğu 12 dizide rol alan Burak Sağyaşar, oyunculuğu bıraktı.

 

RÖPORTAJDA AÇIKLADI

Sağyaşar, Habertürk gazetesine verdiği mülakatta;

''Son dizimde çekim için bekliyorduk. Hava kapalıydı. 'Yağmur yağar mı yoksa bulutlar dağılır mı?' diye tartışıyorduk. Bu şekilde 3 saat oturduk. O gün ''Ben ne yapıyorum?'' dedim.

Daha sonrasında Timur Savcı'dan 'Muhteşem Yüzyıl' için teklif aldım. 4 bölümlük bir rol olduğu için kabul ettim. Jübileyi 'Muhteşem Yüzyıl' ile yapmak çok güzel oldu, zirvede bırakmış oldum. Sonrasında da yapımcı olarak devam etmeye karar verdim.

 

''PİŞMANLIĞIM YOK''

Fikirlerimi bir şekilde harekete geçirmem gerekiyordu. Arkamda da güçlü bir yapım şirketi var. Bundan sonra kameranın arka tarafında yer almaya karar verdim. Kendime sığamadım aslına bakarsanız. Yaptığım işlerin hepsi birbirinden güzeldi. Hiç pişman değilim'' dedi.[reklam]

Başına geçtiğiniz Focus Film özellikle günlük dizileriyle biliniyor. Günlük dizileri tercih etmenizin sebebi nedir?

''Günlük dizi fikri bundan 3-4 yıl önce sektörün tıkandığı ve aynı konuların işlendiği bir dönemde ortaya çıktı. Her gün arkası yarın gibi bir hikâye anlatmaya karar verdik. Önce bir denemeyle başladık, şu an 5 tane günlük dizimiz var. Biz sektörde kendimiz bir kulvar açtık. Gündüz kuşağına renk kattığımızı düşünüyoruz. Focus Film zannedildiği gibi sadece günlük dizi yapan bir yapım şirketi değil. Bugünden sonra sektörün en iyi oyuncularıyla, en doğru ekipleriyle çalışan bir yapım şirketi olacak. Yapımcı olarak bu konuda garanti veriyorum.

 

'SENARYOSUNU KAPAN GELEBİLİR'

Bu dönemde iki yeni diziniz ekranda olacak. Biraz bahseder misiniz?

 

'Alın Yazım' günlük dizi olarak Kanal D'de yayınlanacak. Bir genç kızın hayatla verdiği mücadeleyi anlatan bir dizi. Diğeri de TRT'de yayınlanacak olan 'Hayat Ağacı'. Büyük bir ailenin birlikte zorluklara nasıl göğüs gerdiğini anlatan bir aile dizisi. Bunun dışında bir proje daha var ancak o Ocak ayında.

 

Ben Focus Film'e haftalık dizi ve film yapmaya geldim. Haftalık dizilerin ve filmlerin yapımcılığını ben yapacağım. Oyunculuk yaparken tanıştığım insanların ve bağlantılarımın faydalı olacağını düşünüyorum. Bir oyuncunun ne hissettiğini, psikolojisini en iyi anlayabilecek yapımcılardan biriyim.''

 

 

HAYAT ARKADAŞLARINI SETTE BULAN ÜNLÜLER KİMLER?

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Canımm sen herşeyi başarırsın

facebook yorumları