resim yok
08 Mayıs 2014 - 12:21
Magazin

Galada yumruk şov!

Karanlık işlere bulaşan bir tetikçiyle babasının maceralarını anlatan 'Panzehir' filminin Zorlu Center'da yapılan galası renkli anlara sahne oldu.


Başrollerini dövüş sanatları ustası Emin Boztepe ile Cüneyt Arkın'ın paylaştığı filmin kadrosunda; Murat Arkın, Christina Gottschalk ve Emir Bendirlioğlu da yer alıyor.

 

ARKIN AİLESİ TAM KADRO

Yönetmenliğini Alper Çağlar'ın üstlendiği filmin galasına Arkın Ailesi tam kadro katıldı.

 

DAVETLİLER ARASINDA KİMLER VARDI?

Davetliler arasında;

Christina Gottschalk, Cüneyt Arkın, Murat Arkın, Kaan Urgancıoğlu, Çağdaş Agun, Tolga Akdoğan ve Öykü Gürman da vardı.

 

SELFIE YAPTI

Renkli anlara sahne olan galada; Cüneyt Arkın, hayranlarıyla birlikte selfie yaptı.

Yoğun ilgi gören galada; Cüneyt Arkın'ın esprileri herkesi kahkahaya boğdu.

 

FİLMİN HİKAYESİ

''Bazen büyük günahlarımızın bedelini yaşarken öderiz.''[reklam]

Kadir Korkut 48 yaşında. 30 senedir Kara Cemal diye bilinen 70 yaşındaki bir suç reisinin; İstanbul'un tek hakiminin sağ kolu. İkisi de birbirinin yansıması. Acımasız, zeki ve etraflarında korku ile anılan ayrı nesillerin yarattığı yeraltı dehaları. Cemal yönetmekte, Kadir öldürmekte.

Kadir, Elsa Lund adında kör bir kadına aşık olduğunda artık kurtlar sofrasından kalkması gerektiğini anlar. Ama içinde bulunduğu dünya Kadir'e vefa göstermez. Baba bildiği Kara Cemal, bitmek bilmeyen komploları uğruna oğlu bildiği ölüm meleğine de ihanet eder. Kadir, 6 saatte öldüren bir kimyasalla zehirlenir. Yaşamak ve sevdiklerini yaşatmak için tek çaresi Kara Cemal’in elinde tuttuğu panzehirdir. Bu sefer hayatı için Cemal'in istediklerini öldürmeye mecburdur. Kadir'in son gecesi böyle başlar. Zamanın tükendiği, bedellerin giderek arttığı bir adrenalin fırtınası. Yanında zehirlenen polis köstebeği Cem ile beraber bu canilerin arasından çıkmanın bedeli, mutlak bir yüzleşme demektir.

Şehrin suçlularıyla olduğu kadar, kendi vicdanıyla ve geçmişiyle olan kaçınılmaz bir hesaplaşma.

Hayatı boyunca kötülük yapmış bir tetikçinin ve ona ihanet eden manevi babasının son destansı mücadelesi. Panzehir; Çağdaş film grameri, iddialı teknik altyapı ve ustaca yazılmış senaryosu ile yepyeni bir nesli sinema ile tanıştıracak bir film. En önemli amaç; Türk sinemasının küresel saygınlığını pekiştirmek.

 

FRAGMAN

 

ARKIN'DAN KIVANÇ TATLITUĞ VE BURAK ÖZÇİVİT İÇİN ÇARPICI YORUM BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları