resim yok
29 Nisan 2013 - 00:00

Sevgilisi Kerem Göğüş'le evlilik yolunda ilerleyen Wilma Elles, düğün provasını Fatih'te yaptı.

 

Karnaval havası


Fatih Belediyesi’nin ev sahipliğinde Fevzi Paşa Caddesi’nde önceki gün karnaval havası yaşandı.

Gelinlik denilince ilk akla gelen yer olan Fevzi Paşa Caddesi’nde sezon açılışı, cadde üzerinde yer alan gelinlik firmalarının katılımıyla renklendi.

Faytonlar eşliğinde gelin ve damat mankenler halk huzurunda geçiş yaptılar. Festival havasını aratmayan bu etkinliğin en gözde ismi şu sıralar Türk vatandaşı olmaya hazırlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin güzel oyuncusu Wilma Elles oldu.

 

Alper Aslanoğlu eşlik etti

Gelinlik giyen Elles’e damat olarak Best model of Turkey 2010 yarışmasının birincisi aynı zamanda oyunculuğa yeni adım atan Alper Aslanoğlu eşlik etti.

ATTAN KORKTU ARABAYA BİNDi!

Daha önce kortej geçişini atın üzerinde gelinlikle yapacağı açıklanan Wilma Elles attan korkunca, kortejden eski model üstü açık bir arabayla geçti.
[reklam]
Halkın yoğun ilgi gösterdiği Wilma Elles’i görüntüleyebilmek için insanlar sık sık kortejin durmasına sebep oldu. Ata binmekten korkan Elles, üstü açık arabadan halkı selamladı.

 

''İnşallah bir gün ben de...''

Gelinlik içerisinde Wilma Elles gazetecilere verdiği kısa röportajda, ‘Gelinlik giymek çok güzel bir duygu. İnşallah bir gün ben de giyeceğim. Şansımıza çok güneşli bir gündü. Güzel bir anı oldu benim için. İlkbahar geldi şimdi düğün zamanı ve bütün gelinlere, damatlara mutluluklar diliyorum’ diye konuştu.

 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de bu hafta neler olacak?

 

Dizinin bu haftaki bölümünde; İntikam ateşi ile yanan Mete’yi sakinleştirmek çok zordur. Cemile onu Tuğrul’un saatçiye gelmediğine ikna etmeye çalışır. Fakat Mete kararını vermiştir. Tuğrul’a ulaşmak için sonuna kadar gidecektir. Gözde’den yeni bir ipucu alan Mete, tekrar harekete geçer. Soner ile Bahar ilk kez tüm günü birlikte geçirirler. Soner ondan tekrar eve dönmesini ister. Aralarındaki yakınlaşmayı Deniz’den şimdilik gizlerler. Fakat bu hiç kolay değildir.

 

Soner, Bahar’ın odasındayken Deniz de gelir. Hakan babasını yanına almıştır. Onun bakımını kendi üstlenir ve tek bir isteği vardır. Berrin’e gerçekleri anlatması. Başta bunu reddeden Ekrem Tatlıoğlu sonunda Hakan’dan Berrin’i çağırmasını ister. Fakat Ahmet’i vuranın kim olduğunu söylemenin karşılığında bir şartı vardır. Arif ise kaçmaya çalışırken yakalanır.

 

Tuğrul, tam ona hayatının işkencesini yapmaya hazırlanırken, Arif, Cemile’yi arayıp istediği şeyi söyleyeceğini belirtir. Bu beklenmedik gelişme Tuğrul’u şaşırtır. Önce inanmak istemez ancak, Arif karalıdır. Tuğrul, Cemile’yi ararken Arif uygun bir fırsat kollamaktadır.

 

 

WILMA ELLES'İN YENİ İSMİ BULDU! İŞTE DETAYLAR!

 

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ 113. bölüm fragmanı için tıkla!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları