Wilma Elles'in sevgilisine büyük şok!

Wilma Elles'in sevgilisine büyük şok! Neler yaşanıyor?

resim yok
21 Ekim 2014 - 11:21
Magazin

Kerem Göğüş'e suç duyurusu!

Daire satma vaadiyle 70 kişiyi mağdur ettiği öne sürülen Kerem Göğüş ile beş şirket yetkilisi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.


Vatan'ın haberine göre oyuncu Wilma Elles'in sevgilisi Göğüş Yapı Turizm ve İnşaat Sanayi A.Ş'nin sahibi Kerem Göğüş'ün başı İstanbul Beşiktaş ve Taksim'deki sattığı daireler yüzünden derde girdi.

 

SUÇ DUYURUSU

Çoğunluğu doktor olan 70 kişiyi mağdur ettikleri ve yaklaşık 50 milyon lira haksız kazanç elde ettikleri öne sürülen Göğüş ve 5 şirket yetkilisi hakkında 'örgüt kurarak çete halinde nitelikli dolandırıcılık yapmak' ve 'emniyeti suiistimal' gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

İddiaya göre kendisi ve şirketi hakkında çok sayıda icra dosyası bulunan Göğüş, arsası alınmamış veya ruhsat aşamasına gelmemiş projeleri maket üzerinden satarak çok sayıda kişiyi mağdur etti. Göğüş'ün bazı projelerin isimlerini değiştirerek yeni lansman yapıp, aynı kapı numaralarını birden fazla kişiye vermesi ise bardağı taşırdı.

 

PARALARI PEŞİN ALDI

Bankalar ve vatandaşlar alacakları için Göğüş'ün tüm mallarına haciz konulması için işlemlere başladı. Projenin maketinden daire satın alan vatandaşlara, 'Arsa sahipleriyle anlaşamadık' denildi.[reklam]

Mağdurların bir kısmı paralarını geri almak için dava açarken, bir kısmı ek paralar karşılığında, 'başka projelere' kaydırıldı. Ancak aradan 1.5 yıl geçmesine rağmen proje ve inşaat ruhsatı alınmadığı halde, satış işlemlerine devam edildiği belirlendi. Adları değiştirilerek yeniymiş gibi sunulan projeler, eski müşterilerle yenilerini karşı karşıya bıraktı.

 

ORTAYA ÇIKAN GERÇEK

Reklam kampanyasında Serdar Ortaç, Tarkan, Meltem Cumbul gibi isimlerin Göğüş'ün projelerinden daire satın aldıkları iddia edilerek, alıcıların yanıltıldığı ortaya çıktı.

Göğüş Yapı tarafından mağdur edilenlerin sayısının 70'e çıktığı kaydedildi. Şikayet dilekçelerinde, aynı dairenin birden çok kişiye satıldığı, anlaşma bedellerinin vatandaştan peşin alındığı, hemen hemen hiç kimseye teslimat yapılmadığı iddia edildi.

Birçok gayrimenkulünde hacizler, tedbir ve ipotek bulunan şirketin borca batmış halde göründüğü belirlendi.

 

 

WILMA ELLES'İN UNUTKANLIĞI PAHALIYA MAL OLUYORDU!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları