resim yok
16 Eylül 2012 - 00:00

 

Başrolünü Hakan Yılmaz ile paylaştığı Yahşi Cazibe dizisinin son bölümünde oynamadığı için eleştiri oklarına hedef olan Aslıhan Gürbüz'ün son dönemlerde sıkıntılı günler yaşadığı konuşuluyor. 
 
İddiaya göre Gürbüz, son dizisinde aldığı fiyatın yarısına indiği halde istediği gibi bir proje bulamıyor. Gürbüz'ün Yahşi Cazibe'den bölüm başına 22 bin 500 TL aldığı belirtildi. Yaptığı görüşmelerde bu rakamı çok bulanlar çıkınca Gürbüz, neredeyse talep ettiği ücreti yarı yarıya indirdi ama yine de beklediği gibi bir dizi teklifiyle karşılaşamadı. Meslektaşı Kerem Kupacı ile beraber olan Gürbüz'ün bu nedenle moralinin bozuk olduğu dizi piyasasında kulaktan kulağa dolaşıyor.

üyeler ne diyor?

( 4 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
CheSSprof
Son olarak da; Dizinin diğer oyuncuları na birkaç sözüm var. Aslıhan Gürbüz'ün her ne sebepten olursa olsun , dizinin son bölümüne gelmeyişini desteklemeleri ve dünyanın en ahmakça finalini çekmemeleri gerekirdi. Birlikte ödül aldılar , birlikte sevindiler , birlikte gülüp eğlendiler... Cazibesiz bir finalle de AYIP ın en büyüğünü gene birlikte yaptılar... Yazıklar olsun! EMEĞİ GEÇENLERE !...
CheSSprof
Ben Aslıhan Gürbüz'ü Yahşi Cazibe dizisi ile tanıdım ve onun sayesinde ilk defa bir diziyi soluksuz izledim. Dizinin konusu ve diğer oyuncuları benim için pek önemli olmadı. Onu seyretmem yetiyordu bana. Şu an Aslıhan'ı bu hale düşürenleri Rabbim bildiği gibi yapsın diyorum.
CheSSprof
Yahşi Cazibe dizisinin bu kadar tutulmasını sağlayan , diğer oyuncuların basitliğini hem güzelliğiyle hem de oyunculuğu ile örten bu mükemmel insana teklif gelmemesinin altında başta Ali Gündoğdu'nun ve Gani Müjde'nin olduğunu düşünüyorum . Çevrelerini kullanarak , bu oyuncunun önünü kesiyorlar gibi geliyor bana....
kaku98
bence çok başarılı ve çok güzel bir oyuncu biz onu güzel bir dizide beklerken dizi teklif etmeyenlere şayıyorum

facebook yorumları