Yalan Dünya'da bu hafta sürpriz bir konuk var!

Yalan Dünya'ya sürpriz konuk!

resim yok
20 Şubat 2014 - 14:46
Yeni Bölüm

Yalan Dünya'ya sürpriz konuk!

Deniz ile Rıza, 2. yıldönümlerini 'Yalan Kafe'de Gökçe'nin sevilen şarkıları ile kutlayacak.

 

İşte detaylar:

Kanal D'nin beğeniyle izlenen komedi dizisi 'Yalan Dünya'nın bu hafta (21 Şubat Cuma) ekrana gelecek bölümünde; 2. yıldönümlerine giren Rıza (Beyazıt Öztürk) ve Deniz (Gülse Birsel), bunu kutlamak için Yalan Kafe'de baş başa bir yemek organize ederler.

 

İŞTE O ÜNLÜ KONUK

Kafe'nin o akşam ki ünlü konuğu ise şarkıcı Gökçe'dir.

Ancak akşam yemeğine son anda doğum sonrası depresyona giren ve Rıza'ya feci saran Gülistan'ın (Hasibe Eren) da dahil olmasıyla gece, abla-kardeş yıldönümüne dönüşür.

 

KAHKAHALAR ATMAYA HAZIR OLUN!

Yalan Kafe'de sahne alan Gökçe'yi, mecburen üçü birlikte izlerler. Gülistan, Gökçe'nin şarkıları ile coşup eğlenirken, Deniz ise sabrının sınırlarındadır.

Gökçe'nin sevilen şarkılarının da yer alacağı 'Yalan Dünya', kahkaha dolu yeni bölümüyle, Cuma akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

 

YENİ BÖLÜMÜN ÖZETİ

Deniz ile Rıza arasında kıskançlık krizi yaşanıyor... Rıza'nın başka biriyle görüştüğünü düşünen Deniz, harekete geçiyor ve ikili arasında kıskançlık krizi yaşanıyor.

Alsancak Ailesi gribe yakalanır. Evdeki herkese bulaşan hastalık hepsini yatağa düşürür. Komşuları ve aynı zamanda dünürleri olan Alsancaklar'ı bu halde gören Şehmuz Bey, yardımcı olmak için devreye Servet Hanım'ı sokar.

 

Kontrolü ele alan Servet Hanım, çorbalar ve şifalı çaylarla ünlü hemşire Florence Nightingale gibi hepsini tedavi eder. Hasta olduğu için Rıza ile görüşemeyen Deniz'in içine de kurt düşer.  Yüzük taktıklarından beri, Rıza dışarıda fazla vakit geçirmektedir. Üstelik kimlerle nereye gittiği de şüphelidir.[reklam]

Kocabaşlar'ın dükkanına hırsız girmesi Şehmuz’u atağa geçirir. Bora ile kafa kafaya verip olayı mahalleye gönüllü bekçi bulmakta çözerler. Herkes birer gece nöbet tutacaktır. İlk gönüllü Reis olur. Mahalleye giren çıkan listelendiği gibi, geliş gidişlerin nedenleri ile rapora eklenecektir. Bu durum Tülay’a gece gizlice kaçma planları yapan Selahattin’i çok zor duruma düşürür.

Zerrin ve Bünyamin ise araba kazası yaparlar. Zerrin'in ayağı alçıya alınır. Alkollü iken kaza yapan Bünyamin ise bu durumu hiç üstlenmez. Ailesi Zerrin’i beğeniyor diye tepki duymaya ve ondan hatta hoşlanmamaya başlar. Bununla kalmaz, Zerrin'i terk eder. Bir yanda aşk bir yanda ayağını acısı pavyona gidemeyen Zerrin zor durumdadır. Tülay da ona Bünyamin’e tazminat davası açmasını önerir. Avukat ile görüşen Zerrin'in  bu davayı kazanmasının ancak tek yolu vardır. O da mesleğini deşifre etmektir. Bünyamin ile son kez görüşen Zerrin, kendisine dönmeyeceğini anlayınca davayı açmaya karar verir.

 

74. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Servet sayesinde yan daireye sık sık ziyarete gelen Vasfiye, kafayı Timur ile iyice bozmuştur. İyileşmesine yardım etme numarası ile Timur’la tek taraflı flörte başlar.

Orçun ve Emir, kız arkadaşlarına kendilerini beğendirmek adına lazerli epilasyona başlarlar. Ancak ne kadar acı verdiğini hiç hesaba katmamışlardır. Çağatay ise Deniz'e Rıza'yı sarışın bir kadınla bir AVM'ye girerken gördüğünü söylemesi Deniz'i harekete geçirir. İkili arasında kıskançlık krizi baş gösterir.

 

 

ŞİKAYET REKORU KIRAN DİZİLERİN LİSTESİ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları