resim yok
07 Mayıs 2013 - 00:00

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya dizisi 50. bölümü ilginç bir şekilde kutladı.

 

50'yi devirdiler!


Gülse Birsel, Altan Erkekli ve Olgun Şimşek'in başrollerinde oynadığı Yalan Dünya dizisinin bu hafta 50. bölümü yayınlandı.

 

50. bölüme özel sahne!


Gülse Birsel, Yalan Dünya'nın 50. bölümü için özel bir sahne hazırladı.

 

Dolmabahçe Saat Kulesi

Sevilen dizinin sonunda Zerrin karakteri "Nesli tükenen hayvanlar koruma altına alınsın" yazılı bir pankartla Dolmabahçe Saat Kulesi'ne tırmandı.

 

Ve o özel pankart

Zerrin karakterinin daha sonraki pankarti ise 50. bölüme özeldi.

 Neler yaşandı?

İşte dün akşamın kısa özeti: Selahattin’in son kontrolleri yapılır. Artık yavaş yavaş yürümeye başlar. Fakat fizyoterapi de alması gerekir. Önce istemez fakat, doktor hanımı görünce hemen fikri değişir ve seanslara başlar. Bu gelişme Vasfiye Teyzenin de gözünden kaçmaz.

Kocabaşlar’ın bütün kadınlarını, hatta Deniz’i bile fizyoterapistte karşı doldurmayı başarır. Eylem’den ayrılan Orçun ise bunalımdadır. Herkesten harçlığının dışında para koparmaya çalışan Orçun, yine karanlık işler peşindedir. Vasfiye’nin kışkırtması ile Gülistan’ın içine kurt düşer. Orçun’un uyuşturucu kullandığından şüphelenir. Şehmuz ise yan daireyi satışa çıkartır. Herkes telaşlanırken bir Bora çok rahattır. Evi müşterilere Şehmuz ile dolaştıran Bora’nın yine aklında evden çıkmamak için bin bir plan vardır.
[reklam]
Orçun ile Eylem’in barışma ihtimalini hesaplayan Gülistan, bunu önlemek için harekete geçer. Kısa sürede Eylem’i küçük Gülistan’a dönüştürmek için seferber olur. Bahar gelmesine rağmen müşterisinin hediyesi kürkle dolaşan Zerrin, hayvanseverler ve çevrecilerin hedefi olur.

Bünyamin ile daha rahat olmak adına da Tülay’ı zorla kendi evine taşınmaya ikna eder. Gülistan, Zerrin’in yerine gelen bu yeni komşudan da hiç haz etmez.

Fiyatı düşürdüğü halde yan daireyi bir türlü satamayan Şehmuz, umutsuzluğa kapılır. Nedense Bora’nın gezdirdiği müşteriler evi almaktan vazgeçmektedirler. Her şey planladığı gibi giden Bora’nın keyfi Şehmuz’un daireye alıcının bulduğunu söylemesi ile kaçar. Daire satın alacak isim herkes için sürpriz olur.
 

 

YALAN DÜNYA'NIN YILDIZI GUPSE ÖZAY'DAN İTİRAF! DETAYLAR BURADA!

 

Vasfiye Teyze, beyaz zehiri açıklıyor! Tıkla-izle!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları