Yalçın Menteş yaşadığı zorlukları anlattı

Yalçın Menteş, "Bana bakıyor diye eski eşimin dul maaşını kestiler" diye isyan etti.

resim yok
01 Nisan 2015 - 17:35
Magazin

2013 yılında kangren olan bacağını kaybeden ve daha sonra kısa süreliğine ekranlara dönen usta oyuncu Yalçın Menteş yaşadığı zorlukları 'Söylemezsem Olmaz' programına anlattı.

 

İşte Yalçın Menteş'in açıklamaları;

 

"MEHMET ALİ ERBİL BENİ BİR KEZ ZİYARET ETTİ"

Bir çok ünlü arkadaşım vardı herkes beni arar sorardı, hastalandıktan sonra arkadaşlarım sürekli azaldı. Mehmet Ali Erbil bir kez ziyaretime geldi. Kaç senelik dosttuk, daha kimler kimler var.

 

"ESKİ EŞİM BANA BAKIYOR"

Yalnız kaldım ve bana eski eşim destek oldu. Bana şimdi eski eşim bakıyor ancak kendimi suçlu hissediyorum çünkü eski eşim bana bakıyor diye eşimin dul aylığını kestiler.

 

"SADECE BANA DESTEK OLUYOR"

Psikolojim çok bozuldu. Kendimle ilgili özel bir durum istemiyorum ama yeniden incelensin biz eşimle yeniden nikah kıymadık ve birlikte de yaşamıyoruz sadece o bana destek oluyor. Arayıp gizlice beraberler diye şikayet eden kişi vicdansızdır. Herkesi yanlış tanımışım.

 

"DİZİLERDE ROL ALMAK İSTİYORUM"

Birol Güven destek verdi ve 90’larda dizi bitene kadar rol aldım. Şimdi yine dizilerde rol almak istiyorum. Bana moral olur, alkışları özledim. Yakında bağımsız olarak yürüyeceğim” dedi.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları