Yapımcıdan Su Kutlu açıklaması

Star TV'de yayınlanan Güzel köylü dizisinin yapımcısı konuştu.

resim yok
15 Nisan 2015 - 12:25
Magazin

Güzel Köylü”de rol alan Su Kutlu’nun gittiği barda olay çıkardığı için diziden kovulması tepkilere neden olmuştu. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut konuyla ilgili açıklama yaptı.

 

OYUNCULAR SU KUTLU'YU YALNIZ BIRAKMADI

Su Kutlu, Muğla’da eğlenmek için gittiği barda garsonla kavga edince dizinin kadrosundan çıkartılmıştı. Genç oyuncunun çalışma saatleri dışında yaşadığı bir olay yüzünden işinden olması meslektaşlarını öfkelendirdi.

 

 

"MOBBİNG'E GEL"

Fırat Tanış Twitter’a “Mobbing’e gel. Hem yönetmen, hem asayiş, hem yargıç” diyerek yönetmeni eleştirdi. Yapımcı ve yönetmen ‘ahlak bekçiliği’ yapmakla suçlandı.

 

Vatan'da yer alan habere göre, dizinin yapımcısı Faruk Turgut eleştirilere yanıt verdi:

 

"İÇMENİN DE BİR ADABI VAR"

Kimsenin setin dışındaki özel yaşamı beni ilgilendirmez. Ne yer ne içer kiminle ne yaşar bu onun özelidir. Ayrıca o mekana sadece Su gitmiyor, bütün ekip gidiyor. Ama içmenin de bir adabı vardır. Sen git adam gibi iç. Garsonun ‘kapatıyoruz’ uyarısına rağmen “Hayır gitmiyorum, oturacağım ben Su Kutlu’yum çıkmıyorum” demenin de bir alemi yok.

 

Gittiğin mekan belirli saatte kapanıyorsa oradan çıkacaksın. Yoksa olay büyüyor adliyeye, belediyeye, valiye bir sürü yere yansıyor. Biz Muğla’da 1 yıldır iş yapıyoruz, 1 yıl daha yapacağız. Yönetmenimizin burada güzel ilişkileri var. Bir yere gidince bütün kapılar açılıyor. Sen onun ilişkilerine zarar verirsen o da bu açıklamayı yapar.

 

facebook yorumları

haber yorumları

( 1 yorum )
resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
aise 10 Temmuz 2015 - 15:31 Bu yorumu bildir
evet oyle soylememeliydi