Hata bildir

Çağlar Ozan Aksu

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 09 Ocak 1982 (35)
Eğitim : Akademi
1998'de Işıl Kasapoğlu'nun kurduğu İzmit Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyuncu olarak göreve başladı. Ardından konservatuarı bitirdi ve Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda bir çok dizide DT genç müd izin verdiği ölçülerde ekran karşısına geçmiştir. Yeni sezonda ise tekrar dizi ve bütçe...

üyeler ne diyor?

( 2 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
jaglar
1998 yılında ıŞıl kasapoĞlu'nun kurduĞu izmit bÜyÜk Şehir belediyesi Şehir tiyatrolarında tiyatro dÜnyasına katıldı.2005-2009 yılları arasında konservatuarı bitirdi. mehmet gÖkÇer'in mÜdÜrlÜĞÜnÜ yaptıĞı bursa devlet tiyatrosunda gÖrevine oyuncu olarak devam etmektedir. oynadıı bazı oyunlar: romeo ve juliet, cimri, donhuan, tuhaf ikili, ayıŞıĞında Şamata, ziyaret,eylenti vakti, puŞide-i siyah, kahraman karınca, budizi baŞka dizi.
jaglar
1998 de ışıl kasapoğlunun kurduğu izmit büyük şehir belediyesi şehir tiyatrosunda oyuncu olarak göreve başladı. ardından konservatuarı bitirdi ve bursa devlet tiyatrosunda oyuncu olarak görev yapmaktadır.aynı zamanda bir çok dizide dt genç müd izin verdiği ölçelerde ekran karşısına geömiştir. yeni sezonda ise tekrar dizi ve bütçe görüşmeleri devaö etmektedir.

facebook yorumları

Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

sasa22 sasa22, Roksen Lülü kişisini favorilerine ekledi 21 Kasım 2017 - 01:18