Hata bildir

Arayış

(2023)
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Yapım : 2023 Türkiye
2 kişinin favori dizisi oldu
Arayış; Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır.

Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir ma...
Disney+'tan tüm yerli yapımlar kaldırıldı! Tüm dünyada projeler durdurulmuştu!
Disney+'tan tüm yerli yapımlar kaldırıldı! Tüm dünyada projeler durdurulmuştu!
Geçen yıl 14 Haziran’da Türkiye pazarına giren Disney Plus cephesinde şok bir karar alınarak projelerle ilgili flaş bir yola gidildi. Peki Disney+'ın kararı ne? Disney+ yerli projeleri rafa mı kaldırıyor? Disney+'ın yeni projelere uygulayacağı politika ne olacak? Disney+ yerli yapımları iptal mi ediyor? Disney+'ta Arayış devam edecek mi? Disney+'ta yayınlanan Aktris'in 2. sezonu iptal mi oldu? Disney+'ta yer alan Dünyayla Benim Aramda yeni sezonda yok mu? Kaçış yeni sezonda var mı? Ben Gri'nin yeni sezonu Disney+'ta olacak mı?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar

neler oldu ?

Gülcan Demirhan Gülcan Demirhan, Hicran dizisine oy verdi 30 Kasım 2022 09:35