Baba Candır 54. bölüm özet

Çelik ailesinin evinde tatlı koşuşturmalar

Çelik ailesinin evinde tatlı koşuşturmalar (54. Bölüm)

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi Baba Candır’ın 54. bölümünde yeni yılın gelmesiyle beraber Çelik ailesinin evinde tatlı koşuşturmalar yeniden başlamıştır. Yufkacı Salih tüm çocukları ile birlikte aynı evde yaşadığı için çok mutludur. Fakat mahalleye yeni taşınan Aysima Salih'in kurduğu bu huzurlu düzenin içerisinde ona dertlenecek bir sebep olacaktır. 

Ece ve Haluk şirketlerinin girdiği yeni ihale için çok heyecanlıdır. Ece, ihalede temkinli olmayı amaçlarken, Haluk babasının en büyük rakibine ihaleyi kaybetmemeye kararlıdır. Haluk'un girdiği büyük savaşta en kıymetli varlığını bile kaybetme riskini göze alır.

Emrecan ve Ceylan holdingde başladıkları yeni işlerinde kendilerini ispat etmeye çalışırken holdinge ansızın gelen işadamları yüzünden bir anda kendilerini patron koltuğunda bulacaklardır.

Mahalleye yeni taşınan Aysima, Salih'in başına ne gibi dertler açacak? Emrecan ve Ceylan patronculuk oyununda başarılı olabilecek mi? Haluk'un güç gösterisi Ece'yle arasında ne gibi sorunlara sebep olacak?

Yayın tarihi: 15 Ocak 2017 20:00

Yönetmen: Yusuf Pirhasan

Oyuncular: Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Özgün Karaman, Ertunç Tuncer