Hata bildir

Doludizgin Yıllar

(2008 - 2008)
Puan
10
9 oy
64 kullanıcı
10
Yapım : 2008 Türkiye
Yapım şirketi : SİNEGRAF
77 kişinin favori dizisi oldu
Doludizgin Yıllar; 19 yaşında bir hukuk öğrencisi olan Barış, günümüzde maddi durumu ve sosyal statüsü iyi olan hemen her ailenin çocuğu gibi klasik proje çocuklarından biridir. Hep en iyi okullarda okumuş, tüm öğrencilik hayatı bu okulları kazanmaya çalışmakla geçmiştir.

Ancak Barış ailesinin istediği gibi bir genç adam olma yolunda ilerliyor gibi...

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

( 64 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Babazade
Men Gülşenle Barış'ı çok yakıştırıyordum.
yasomel_hilall
yeni çakma gülşen iğrenç olmuş.biz gülşeni selen seyvende tanıdık.bu yenisi kötü bir seçm.ayrıcaq barışa hiç ama hiiiiiiiiiç yakışmamış...aman zaten daha izlemiyorum.selen seyven çıktı.onunla çok daha güzeldi.tek başına barış yertrli olm uyor.yeni gülşeni saymıyorum zaten....
ikbalsena
trt de devamı başladı bildirmek istedim. yalnız gülşen değişmiş yeni karakterler girmiş savaş çıkmış.adil babanın akrabaları girmiş.çok güzel neyseki barış var yeni gülşen iyi olacak ama çok çalışması gerekirsie bildirmek istedim bu sezonda çok güzel geçecek.
yasomel_hilall
arkadaşlar galiba doludizgin yıllar bitti.çünkü selen seyven 28 eylülde başlıcak olan kapalıçarşı dizisine başlıyormuş.tam bilmiyorum ama google a kapalıçarşı dizisi selen seyven yazınca çıkıyor. "kapalıçarşı dizisinde rol alacak diğer bir ünlü isimde selen seyven"diye.hatta dizinin takipçileri selene çok tepkili olcak falan yazıyodu.üzgünüm ama galiba doludizgin yıllar bitti.keşke bitmeseydi çok güzel bir diziydi.o dizi sayesinde atları çok sevdim.çok güzel bir diziydi.gerçi sezon finaline girerken "aşk ve macera sonbaharda doludizgin devam edecek"diye.ama olmadı galiba...
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

EmirT EmirT, Çağlar Ozan Aksu ile ilgili katkıda bulundu 09 Ocak 2019 - 09:59