Hicran 1. bölüm özet

Hicran 7 Kasım Pazartesi Kanal D’de başlıyor!

Hicran (1. Bölüm)

Kanal D’nin, hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Filmevi Yapım, yapımcılığını ise Dilek Yorulmaz ve Erol Demir’in üstlendiği, yeni günlük dizisi Hicran ilk bölümüyle ekrana geliyor.

22-11/04/hicran-3.jpg

Başrollerini; Nisa Sofiya Aksongur, Elçin Zehra İrem ve Berk Bakioğlu’nun paylaştığı Hicran’da aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre’yle (Berk Bakioğlu), kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran (Elçin Zehra İrem) ve Melek’in (Nisa Sofiya Aksongur) hikayesi ekrana gelecek.

22-11/04/hicran-1.jpg

Yönetmenliğini Gürsel Ateş’in yaptığı Hicran’ın senaryosunu ise Gayb senaryo ekibi kaleme alıyor.

22-11/04/hicran-2.jpg

Hicran'ın ilk bölümününde neler olacak?

Hicran, yedi yıl önce bebeğini doğum sırasında kaybetmiştir. Şimdi üvey annesi Keriman ve yakın arkadaşı Elif’le birlikte yaşıyordur. Hicran, zar zor geçiniyor, üvey annesi Keriman’ın isteklerine yetişmekte güçlük çekiyordur. Yıllar önce; Emre’nin eşi Maral, doğum sırasında bebeğini kaybetmiştir. Aynı hastanede doğum yapan Hicran ise bir kız bebek dünyaya getirmiştir. Ancak üvey annesi Keriman, Hicran’ın bebeğini; Maral’ın annesi Aliye’ye satmış ve Hicran’a doğum sırasında bebeğinin öldüğünü söylemiştir.

22-11/04/hicran-5.jpg

Böylelikle; Melek, Emre’yle Maral’ın kızı olarak hayatına başlamıştır. Melek ise annesi öldükten sonra bir daha konuşmamış ve içine kapanmıştır. Ve yıllar sonra hayat, Hicran’la kızı Melek’i bir araya getirir. Hicran yaşanan bir kaza sonucu Melek’in hayatını kurtarır. Emre, kızının hayatını kurtaran Hicran’a; Melek’e bakıcılık yapması için teklifte bulunur. Hicran, öldüğü sandığı kızının Melek olduğunu bilmeden bakıcılık yapmayı kabul edecek midir?

22-11/04/hicran-6.jpg

Hicran 7 Kasım Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 17.00’de Kanal D’de…

Yayın tarihi: 07 Kasım 2022 17:00

Oyuncular: Aydan Burhan, Yaşar Üzer, Melda Arat Mutlu, Yağmur Çokgenç, Berk Bakioğlu, Nisa Sofiya Aksongur