Karagül 122. bölüm özet

Kandal'ın öfkesi

Karagül (122. Bölüm)

Kendal kendi öfkesinin cehenneminde yanacağının farkında olmadan Kasım, Özlem, Ayşe ve Mehdi’nin içinde olduğu aracı Fırat’ın sularına atar.  Ayşe ve Mehdi kazadan kurtulurlar ancak ölüm kalım savaşı ikisi içinde devam etmektedir.

Narin’in ölümüyle birlikte Baran ve Ebru arasındaki dengeler yerinden oynar... Bir anda kendisini oğlunun çok uzağında bulan Ebru oğluna yardım edememenin acısıyla kıvranırken, Ada ve Maya abilerine destek olmak kolları sıvarlar. Ancak bu kez Baran’ın acısıyla birlikte kalınlaşan duvarına çarparlar.

Ebru, hiç beklenmedik bir şekilde Kendal’ın,  Narin’in ve Fırat’ın ölümüyle olan bağlantısını öğrenir ve bunu Oğuz’a söyler.  Kendi yolunun sonuna geldiğini düşünen Oğuz, bu kez son bir hamleyle ayağa kalkar ve intikam yemini eder. Artık, Oğuz ve Kendal kıyasıya bir mücadelenin içine gireceklerdir. 

Diğer yandan Emine, Kadriye ile yaşadığı yüzleşme sonrasında, Kendal’ın ipini çekmeye kararlı bir şekilde Halfeti’ye geri döner.  Artık her taraftan sıkışan Kendal için geri sayım başlamıştır.

Yayın tarihi: 20 Mayıs 2016 20:00

Yönetmen: Murat Saraçoğlu

Oyuncular: Deniz Özlem Durmaz, Saruhan Hünel, Eser Karabil, Eray Özbal, Saydam Yeniay, Bülent Polat