Tutkunum Sana 5. bölüm özet

Hakan'ın hazırladığı sürpriz için yola çıkan Deren, tanımadığı bilmediği bir yerde kilit altında tutulurken kendine gelir

Hakan'ın hazırladığı sürpriz için yola çıkan Deren, tanımadığı bilmediği bir yerde kilit altında tutulurken kendine gelir (5. Bölüm)

Kaçırıldığını anladığında çaresiz bir şekilde kaçma girişiminde bulunur. Ancak kısa sürede yakalanır. Necati'nin adamı Yakup onu taciz etmekte ancak aldığı talimat gereği fazla da ileri gidememektedir. Hakan, Deren'i arayıp ulaşamadığından Cafe'yi aramaya kara verir. Suna'dan aldığı bilgiler bir anda neler olup bittiğini anlamasına yol açar. Necati, deren'i kaçırmıştır. Necati'yi aradığında bu kanısı doğrulanmış olur. Necati onu üstü kapalı tehdit eder. Av köşküne gelmesi için ikna eder. Necati, Kemal'le konuşurken, Deren'in, Aras'ın kızkardeşi olduğunu öğrenir. Deren'in kaçırılması, Kemal'i çok korkutur. Ancak Necati artık bu durumdan nasıl fayda sağlayacağını düşünmektedir. Kemal'i bu durumu Aras'a anlatmaması için ikna eder. Kemal korkarakta olsa bunu kabul etmiştir. Ancak bu hatasını pahalı ödeyecektir. Aras en ufak bir ihaneti bile affeden biri değildir.Necati, av köşküne döndüğünde Deren'le yüzleşir. Ancak Deren'in ona hakaret etmesi ve Hakan'ı yüceltmesi onu çileden çıkarır. Hakan'ın gerçek yüzünü ona ispatlamaya karar verir. Hakan av köşküne geldiğinde salonda pazarlık ederlerken, her şeyi itiraf ettirten Necati, Deren'i salonun gizli bir köşesinde ses çıkaramayacak şekilde bağlatmış ve bu konuşmaları dinletir. Deren yıkılmıştır. Necati ve Hakan'ın köşkün bahçesine çıkmaları ile Deren bir başka odaya kapatılır. Ancak Deren kaçmayı başarır. Necati, Deren'in kaçtığını fark eder ve tüm adamlarını peşinden salar. Ancak zaman geçecek ve Deren'i bulamayan adamlar hem Necati'nin hemde Hakan'ın sinirlerini gerecektir.Deren korkuyla gece boyunca kaçmaya çalışır. Önemli olan yakalanmamaktır. Bir araç farı görünce yola geldiğini anlar ve araçların önüne atlar. Gelenler Aras ve adamlarıdır. Deren önce onlardan korkarak kaçar. Ruhen ve fiziken bitmek üzeredir. Aras onu yakalar, önce sakinleştirir, sonra olanları ve aralarındaki bağı anlatır. Deren onun varlığını kabul etmek istemez. Aras kızın bu halinden çok etkilenir. Deren'in acı çekmesine neden olan herkesten intikam almayı kafasına koyar.

Oyuncular: Sinan Sümer, Kartal Balaban, Katerina Moutsatsos, Eşref Kolçak, Cüneyt Türel, Mina Özlem Sağdıç

ilgili videolar