Yargı 37. bölüm özet

Ceylin bulunacak mı?

Ceylin bulunacak mı? (37. Bölüm)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

22-09/30/yargi-1.jpg

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın 37.bölümünün konusu şöyle;

Büyük titizlikle hazırlanan operasyonda Ilgaz her şeyin onları otele çekmek için hazırlanan bir tuzak olduğunu sezmiştir. Ceylin’in binmesi gereken asansörün boş bir halde lobiye ulaşması ise bu kumpasın şahsi hayatlarına kadar uzandığına dair herkesi tedirgin etmiştir.

22-09/30/yargi-9.jpg

Kardeşinin ölümü ve başsavcılık makamının ağırlığı arasında bocalayan Pars, şimdi bir de verdiği kararların sonuçları ile yüzleşmek zorundadır. Bunun yanında küllerinden yeniden doğmaya çalışan Yekta ile yollarının bir daha kesişme vaktidir.

22-09/30/yargi-4.jpg

Öldürülerek kuyuya atılan kişilerin tüm bilgileri yavaştan gün yüzüne çıkarken, tek canlı tanığın da hastaneden kaçırılmış olması herkesi alarm haline geçirmiştir. Ilgaz ve Eren, birbirine düğümlü şüpheli ihtimallerinde daha büyük yol alırken önlerine sürpriz tanıklıklar ve sırlar çıkacaktır.

22-09/30/yargi-5.jpg

Ceylin’in gerçeği bulmak uğruna, önünü ardını düşünmeden kendi doğrularınca hareket etmesi Ilgaz’ı çileden çıkarmıştır. İş ile aşkı birbirlerine verdikleri sözler uyarınca ayırmaya çalışan ikiliyi, kördüğüm olmuş bir olaylar silsilesi beklemektedir.

22-09/30/yargi-10.jpg

Yargı, yeni bölümüyle 2 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

22-09/30/yargi-8.jpg

Yayın tarihi: 02 Ekim 2022 02:00

Yönetmen: Ali Bilgin

Oyuncular: Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar