resim yok
03 Ekim 2012 - 00:00

 

TRT'de yayınlanan ”Leyla ile Mecnun” dizisinin setinde çıkan kavgaya ilişkin oyuncular Ezgi Asaroğlu, Ushan Çakır ve Beste Bereket’in yargılanmasına devam edildi.
İstanbul 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, sanık müşteki Ezgi Asaroğlu katıldı. Diğer sanık müşteki Ushan Çakır ile sanık Beste Bereket ise duruşmaya gelmedi.
 
"Ezgi ile Beste tartışmaya başladı"
 
Duruşmada tanık sıfatıyla ifade veren dizinin yönetmen asistanı Nazlı Özdeniz, sette yaşanan olayı şöyle anlattı:
 
Ezgi Asaroğlu’nu sete almak için bulunduğu karavana doğru gittim. Beste Bereket konuşmak istediğini belirterek Ezgi’yi çağırdı. Karavan’ın yanındaki kamyonun orada konuşmaya başladılar. Beste Bereket, Ezgi Asaroğlu’na ’Bizimle uğraşma’ dedi. Ezgi Asaroğlu da ’Kimseyle uğraşmıyorum. Benim derdim başımdan aşkın’ diye yanıt verdi. Beste Bereket’in, ’O kadar derdin varsa seni hastaneye gönderelim’ demesi üzerine Ezgi Asaroğlu da ’Benimle uğraşmayın’ diye tepki verdi. Bunun üzerine Beste Bereket de ’O zaman insanlar hakkında konuşmayacaksın’ dediğini duydum.”
 
 
"En sonunda Ushan'ın ellerini Ezgi'nin saçlarından ayırmayı başardık"
 
Tanık Özdeniz, öğleden sonra ise bir kalabalık gördüğünü ve Ezgi Asaroğlu’nun bağırdığını duyunca olayın olduğu yere doğru yöneldiğini belirterek, ”Baktığımda Ushan Çakır’ı gördüm. Ama karşısında kim var onu göremedim. Ushan Çakır, iki eliyle Ezgi Asaroğlu’nu saçlarından tutmuş yerde sürüklüyordu. Ben de müdahale ederek Ushan Çakır’ın ellerinden tutup Ezgi Asaroğlu’nun saçlarından ayırmaya çalıştım. Ayırmaya çalışırken de Ezgi Asaroğlu yerde sürüklenmeye devam ediyordu. En sonunda Ushan Çakır’ın ellerini Ezgi Asaroğlu’nun saçlarından ayırdık” diye konuştu.
 
"Kolları ve dizi mosmordu ve ağlıyordu"
 
Ezgi Asaroğlu’nu yerden kaldırmaya çalıştıklarını ancak dengesini kaybedip yere düştüğünü söyleyen tanık Özdeniz, ”Oradan uzaklaştırdık. Kolları, dizi ve boynu mosmordu ve ağlıyordu” dedi.
 
Sanık Ushan Çakır’ın avukatı Selin Kurt ise tanık Nazlı Özdeniz’in ”Ezgi Asaroğlu’nun kolları, dizi ve boynu mosmordu” şeklindeki ifadesinin Adli Tıp Kurumu’ndan gelen raporla örtüşmediğini öne sürerek, tanığın ifadesini kabul etmediklerini söyledi.
 
Mahkeme, eksikliklerin giderilmesi amacıyla duruşmayı erteledi.
 
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede, oyuncular Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır’ın karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi oldukları ifade ediliyor.
 
İddianamede, Ezgi Asaroğlu’nun ”hakaret” suçundan 3,5 aydan 2 yıl 4 aya, Ushan Çakır’ın ”kasten yaralama” suçundan 1 yıldan 3 yıla, Beste Bereket’in ise azmettirme suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması isteniyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat