15 Mart 2019 Cuma reyting sonuçları! Hercai ilk bölümüyle ne kadar izlendi? Zirve kimin?

15 Mart 2019 Cuma günü reytingleri belli oldu. Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin, Gülperi, Kızım ve yeni dizi Hercai ne kadar izlendi? İşte reytingler, günün sıralaması ve değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
16 Mart 2019 - 11:30
Reyting

15 Mart 2019 Cuma reyting sonuçları belli oldu! Günün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin, Gülperi, Kızım ve yeni dizi Hercai arasındaki reyting savaşından hangisi galip çıktı?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizin devamında...

İŞTE GÜNÜN REYTİNGLERİ

15 Mart 2019 Cuma reyting sonuçları (Total)

19-03/16/15-mart-2019-cuma-total-reytingler.jpg

15 Mart 2019 Cuma reyting sonuçları (AB)

19-03/16/15-mart-2019-cuma-ab-reytingler.jpg

ARKA SOKAKLAR TOTAL'DE YİNE ZİRVEDE!

Kanal D'nin Erler Film imzalı uzun soluklu fenomen polisiye dizisi Arka Sokaklar dün akşam 509. bölümü ile izleyici karşısındaydı.

Mesut'un, intihar etmesine ramak kala Rıza Baba ve Hüsnü tarafından kurtarılmasına tanıklık ettiğimiz yeni bölümüyle tüm kişilerde 9.48 reyting - 20.39 izlenme payı elde edip bir kez daha günün en çok izleneni olan Arka Sokaklar; AB'de ise 4. sıraya yükseldi.

19-03/16/arka-sokaklar-509-bolumden-kare.jpg

İSTANBULLU GELİN, BİR KEZ DAHA AB'NİN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ

Faruk ve Süreyya'nın aşkında büyük sınav... Dün akşam ekranlara gelen 76. bölümü için Twitter'da #banainan etiketini tercih eden Star TV'nin İstanbullu Gelin'i başarılı ve istikrarlı ekran grafiğine sahip olduğu AB kategorisinde en yakın takipçisi Payitaht Abdülhamid'in önünde bir kez daha günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Dizi; tüm kişiler kategorisinde ise 9. sırada günü tamamladı.

19-03/16/stanbullu-gelin-76-bolumden-kare.jpg

HERCAİ TOTAL'DE İYİ BAŞLADI!

"Ne kadar uzağa gidersen git, seni hep bulacağım, ne zaman düşecek olsan seni tutacağım. Böyle sımsıkı. Düşmene asla izin vermeyeceğim."

Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan'ın paylaştığı atv'nin yeni dizisi Hercai dün akşam ekran serüvenine başladı.

Hercai ilk bölümüyle tüm kişilerde 5.85 reyting - 12.36 izlenme payı ile 5.; AB'de 3.56 reyting - 8.13 izlenme payı ile 9. sırada yer alırken özellikle tüm kişiler kategorisinde iyi bir başlangıca imza attı. Totalde Arka Sokaklar'a en çok yaklaşan dizi olan Hercai'nin Gülperi ve Kızım gibi izlenme oranlarının düştüğü gözlemlenen dizilerden izleyici kopardığı görülüyor.

Bugünden itibaren sabah, öğle ve akşam yayın kuşaklarında yeni bölümüne kadar hemen her gün tekrar yayınıyla ekranlarda olacak Hercai bakalım ikinci bölümü öncesinde takipçi kitlesini genişletebilecek mi...

19-03/16/hercai-1-bolumden-kare.jpg

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD AB'DE ZİRVEYİ ZORLAMAYA DEVAM EDİYOR!

"Bilmezler ki dağ, taş İslam'dır, dönen kainat İslam'dır!" TRT 1'in dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, Twitter'da #BedeliÖdetilir etiketinin kullanıldığı 78. bölümü ile AB'de Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ve İstanbullu Gelin'in ardından 3.; totalde ise 6. sırada kendine yer bularak istikrarlı grafiğini korudu.

19-03/16/payitaht-abdulhamid-78-bolumden-kare.jpg

GÜLPERİ TOTALDE GERİLEDİ!

"Varsın aşktan yana derdim olsun… Onun sefası da güzel, cefası da…" Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı Gülperi, Twitter'da #DerdimOlsun etiketinin kullanıldığı 24. bölümüyle tüm kişiler kategorisinde 7.; AB kategorisinde 13. sırada günü tamamladı.

Yeni dizi Hercai'nin başlamasının da etkisiyle her iki kategoride izlenme oranlarında düşüş gösteren Gülperi bakalım önümüzdeki hafta bu düşüşün önüne geçebilecek mi...

19-03/16/gulperi-24-bolumden-kare.jpg

KIZIM BU HAFTA KAÇINCI SIRADA?

Öykü, Demir'i hatırlıyor... TV8'in Kızım dizisi yeni bölümüyle AB'de 5.; totalde 10. sırada günü tamamlarken Gülperi gibi izlenme oranlarında düşüş yaşayan bir diğer dizi oldu.

"Payitaht Abdülhamid" 79. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat