5 Nisan 2019 Cuma reyting sonuçları! Hercai, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin reytingleri

05 Nisan 2019 Cuma günü reytingleri belli oldu. Hercai, Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar, Gülperi ve Kızım'ın reytingleri nasıl çıktı? İşte reytingler, günün sıralaması ve değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
06 Nisan 2019 - 11:35
Reyting

05 Nisan 2019 Cuma reyting sonuçları belli oldu! Günün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

Hercai, Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar, Gülperi ve Kızım arasındaki reyting savaşından hangisi galip çıktı?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizin devamında...

İŞTE GÜNÜN REYTİNGLERİ

05 Nisan 2019 Cuma reyting sonuçları (Total)

19-04/06/5-nisan-2019-cuma-total-reytingler.jpg

05 Nisan 2019 Cuma reyting sonuçları (AB)

19-04/06/5-nisan-2019-cuma-ab-reytingler.jpg

HERCAİ ZİRVEDEKİ YERİNİ PEKİŞTİRDİ!

"Sana öyle bir ah ettim ki, yüzün asla gülmeyecek!" atv'nin ekranlara fırtına gibi giren ve reyting tablosunun görünümünü tamamen değiştiren Hercai'si dün akşam 4. bölümüyle ekranlara geldi.

Bu hafta elde ettiği izlenme oranlarıyla çıkış grafiğini sürdüren Hercai tüm kategorilerde zirvenin sahibi oldu. Geçen hafta total'de 13.33 reyting - 27.7 izlenme payı; AB'de 8.3 reyting - 26.96 izlenme payı elde eden Hercai bu hafta ise total'de 13.90 reyting - 29.87 izlenme payı; AB'de 9.04 reyting - 20.88 rakamlarına ulaşarak liderliğini pekiştirdi.

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğulları'nın torunlarından Reyyan ile seneler önce öldürülen ailesinin intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini izleyiciye sunan dizinin yeni bölüm etiketi #intikamuğruna, dün akşam Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 1. sıraya, Dünya Trending Topics listesinde ise 5. sıraya kadar yükselmeyi başardı.

19-04/06/hercai-4-bolumden-kare.jpg

ARKA SOKAKLAR ZİRVEYİ TAKİP EDİYOR!

Kanal D'nin uzun soluklu fenomen polisiye dizisi Arka Sokaklar dün akşam 512. bölümü ile izleyici karşısındaydı.

Yıllar geçse de istikrarından hiçbir şey kaybetmeyen dizi; ekibin Engin Müdür ve Ali'yi kurtarmaya çalıştığı yeni bölümüyle tüm kişilerde 8.15 reyting - 17.59 izlenme payı alarak Hercai ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber'in ardında 3. sırada yer alırken; AB'de ise 5. sıradaki yerini korudu.

19-04/06/arka-sokaklar-512-bolum-fotograf.jpg

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD AB'DE ZİRVENİN EN YAKIN TAKİPÇİSİ!

TRT 1'in dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, Twitter'da #PayitahtAbdülhamid etiketinin kullanıldığı 81. bölümü ile AB'de Hercai ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber'in ardından 3.; totalde ise 6. sırada kendine yer buldu.

Geçen haftaya kıyasla izlenme oranlarını yukarı çeken dizi; haftalardır AB'nin zirvesi için mücadele verdiği İstanbullu Gelin'i bu hafta geride bıraksa da bu kez ekranların yeni fenomeni Hercai'ye takıldı. Ancak dizi, özellikle AB kategorisinde istikrarlı grafiğiyle beklentileri yeterince karşılamayı sürdürüyor.

19-04/06/payitaht-abdulhamid-81-bolumden-kare.jpg

İSTANBULLU GELİN BU HAFTA NE KADAR İZLENDİ?

Dün akşam ekranlara gelen 79. bölümü için Twitter'da #hephatırla etiketini tercih eden Star TV'nin İstanbullu Gelin'i başarılı ve istikrarlı ekran grafiğine sahip olduğu AB kategorisinde bu hafta Hercai ve Payitaht Abdülhamid'in gerisinde kaldı.

AB'de günü 4. sırada tamamlayan dizi; tüm kişiler kategorisinde ise 13. sırada kendine yer bulabildi.

19-04/06/stanbullu-gelin-79-bolumden-kare.jpg

GÜLPERİ'NİN EKRAN PERFORMANSI NASILDI?

"Mutluluğu herkesle paylaşabilir insan, ama acıyı paylaştığı insanlar her zaman daha özeldir…" Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı Gülperi, Twitter'da #SüperBabam etiketinin kullanıldığı 27. bölümüyle tüm kişiler kategorisinde 10.; AB kategorisinde 16. sırada günü tamamladı.

Totalde geçtiğimiz haftayı 4.37 reyting - 9.34 izlenme payı ile tamamlayan Gülperi bu hafta 3.67 reyting - 7.91 izlenme payı ile son haftalardaki düşüşünü sürdürdü.

19-04/06/gulperi-27-bolumden-kare.jpg

KIZIM BU HAFTA KAÇINCI SIRADA?

TV8'in Kızım dizisi sosyal medyada #öykümüz etiketinin kullanıldığı yeni bölümüyle AB'de 7.; totalde 11. sırada günü tamamlarken geçtiğimiz haftaya benzer bir ekran performansı sergiledi.

"Payitaht Abdülhamid" 82. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat