7 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları! Zirve kimin? Zengin ve Yoksul nasıl başladı?

07 Nisan 2019 Pazar günü reytingleri belli oldu. Savaşçı, Kardeş Çocukları, Elimi Bırakma, Nöbet, yeni dizi Zengin ve Yoksul'un reytingleri nasıl çıktı? İşte reytingler, günün sıralaması ve değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
08 Nisan 2019 - 10:58
Reyting

07 Nisan 2019 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu! Günün reyting tablosu nasıl şekillendi? En çok hangi dizi izlendi?

Savaşçı, Kardeş Çocukları, Elimi Bırakma, Nöbet, yeni dizi Zengin ve Yoksul arasındaki reyting mücadelesinden hangisi galip çıktı?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizde!

İŞTE TOTAL VE AB'DE GÜNÜN REYTİNGLERİ

07 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları (Total)

19-04/08/7-nisan-2019-pazar-tum-kisiler-reytingler.jpg

07 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları (AB)

19-04/08/7-nisan-2019-pazar-ab-reytingler.jpg

SAVAŞÇI TOTALDE YERİNİ KORUYOR!

"Düşman topluluğunun ortasına dalanlara and olsun!" Savaşçı dün akşam ekranlara gelen 69. bölümüyle tüm kişiler kategorisinde izlenme oranlarını son bölümüne göre biraz daha yükseltip Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve Survivor Türkiye Yunanistan'ın önünde günün en çok izlenen programı olmayı başardı.

AB'de de istikrarlı grafiğini koruyan ve günü 5. sırada tamamlayan Savaşçı, Twitter'da #Andolsun etiketiyle kısa sürede Trend Topic listesine girdi.

19-04/08/savasci-69-bolumden-kare.jpg

KARDEŞ ÇOCUKLARI AB'NİN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ

Hayat'ın hikayesinin en acı tarafı tekrar karşısına çıkıyor! 10. bölümüyle AB'de Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve Survivor Türkiye Yunanistan ardında 3. sırada yer alıp kategorinin en çok izlenen dizisi olmayı başaran Kardeş Çocukları, totalde ise 4. sıradaki yerini korudu.

Twitter'da #SoğukSavaş bölüm etiketinin kullanıldığı yapım, dün akşam kısa sürede Türkiye Trend Topic listesine girmeyi de başardı.

19-04/08/kardes-cocuklari-10-bolumden-kare.jpg

ELİMİ BIRAKMA REYTİNGLERİ

Son bölümüne kıyasla izlenme oranları biraz düşüş gösteren Elimi Bırakma, 35. bölümüyle AB kategorisinde Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu, Survivor Türkiye Yunanistan, Kardeş Çocukları, Çok Güzel Hareketler 2 ve Savaşçı'nın ardında 6. sırada günü tamamladı.

Twitter'da #PeşiniBırakmam etiketini kullanan dizi, totalde ise 7. sırada kendine yer buldu.

19-04/08/elimi-birakma-35-bolumden-kare.jpg

ZENGİN VE YOKSUL EKRAN SERÜVENİNE NASIL BAŞLADI?

Herkesin yenileceği bir savaşta aşk mutlu sona ulaşır mı? Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Eren Hacısalihoğlu gibi isimleri kadrosunda bulunduran atv'nin yeni dizisi Zengin ve Yoksul dün akşam ekran serüvenine başladı.

Savaşçı, Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları gibi belli bir kemik izleyici kitlesine sahip dizilerin olduğu zorlu bir günde yayın hayatına başlayan Zengin ve Yoksul ilk bölüm reytingleriyle vasat bir başlangıça imza attı. Totalde 2.79 rating - 6.33 izlenme payıyla 15. sırada yer alan yapım; AB'de ise 1.77 rating - 4.37 izlenme payıyla 17. sırada günü tamamladı.

Daha çok total izleyici kitlesine hitap eden dizi bu reytinglerle gelecek için şimdilik pek umut vermedi Hafta boyunca ilk bölüm tekrar yayınları ve diğer platformlardan gerçekleştirilen izlemeler sonrasında dizinin ikinci bölüm reytinglerinde bakalım bir değişilik yaşanacak mı...

19-04/08/zengin-ve-yoksul-dizisi-afis.jpg

NÖBET KAN KAYBEDİYOR!

Yapımcılığını Necati Şaşmaz'ın üstlendiği Nöbet dün akşam 5. bölümüyle ekranlardaydı.

İzlenme oranlarındaki düşüşünü sürdüren Nöbet, tüm kişiler kategorisinde 2.17 rating - 4.84 izlenme payıyla listenin 18. sırasında kendine yer bulabilirken; AB'de ise haftayı ise 1.98 rating ve 4.81 izlenme payıyla 13. sırada tamamladı.

19-04/08/nobet-5-bolumden-kare.jpg

"Kardeş Çocukları" 11. Bölüm Ön İzleme:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat