8. Gün final kararı mı aldı? Atv'nin yeni dizisi ne zaman bitecek?

Atv ekranlarının geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan dizisi 8. Gün final kararı aldı! Başrollerinde Burcu Biricik ve Musa Uzunlar gibi yetenekli oyuncuları izlediğimiz dizi ne zaman bitecek?

Nurşah
09 Nisan 2018 - 11:56
Kültür Sanat

Bu sezon yayın hayatına başlayan ve izleyicilerden beğeni toplayan oldukça önemli yapımlar var. Bunlardan bir tanesi de ATV ekranlarında yayınlanan 8. Gün dizisi... Geçtiğimiz günlerde sezona iddialı bir giriş yapma hayali ile pazartesi akşamı programına alınan 8. Gün reyting yarışında istenilen performansı sergileyemedi. Dizinin final kararı aldığına ilişkin çeşitli söylentiler baş göstermeye başladı... Final bölümü ne zaman yayınlanacak?

18-04/09/8-gun-final-mi-yapiyor.Jpeg

8. Gün final kararı mı aldı?

Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci, Burcu Biricik gibi oldukça önemli dizileri kadrosuna alarak iddialı bir tanıtımla izleyicilerle buluşturulan 8. Gün dizisi için final çanları çalıyor... Reytinglerde oldukça kötü bir gidişat sergileyen dizinin sıralamalarına bir bakalım isterseniz.

8. Gün 3. bölüm reytingleri

Atv ekranlarının güçlü bir oyuncu kadrosu ile ekranlara taşıdığı dizi haftalar ilerledikçe reytinglerde geri sıralara düşmeye başladı...

18-04/09/8-gun-1-bolum-reyting.jpg

8. Gün 2. bölüm reytingleri

18-04/09/8-gun-2-bolum-reyting.jpg

8. Gün 1. bölüm reytingleri

Dizi yayınlanan ilk bölümü ile kötü bir başlangıç yapsa da ilerleyen bölümlere dair hala bir umut taşıyordu...

18-04/09/8-gun-1-bolum-reyting-1523262998.jpg

8. Gün ne zaman bitecek?

8. Gün dizisinin final yapacağına ilişkin çeşitli söylentiler bulunuyor... Bir diğer söylenti ise dizinin 6. bölüm itibari ile final yapacağı. Bu akşam yayınlanacak olan 4. bölümün ardından dizinin gidişatı kesinleşecek gibi görünüyor. 8. Gün final kararı kesinleştiği zaman ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat